Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

au, lupio sam. 

znam da je ranije sambo bio bukvalno dzudo sa dozvoljenim polugama na nogama. nikakvo udaranje. bilo je i kod nas prvenstvo evrope u novom sadu.

dosta toga se kanda promenilo.

Link to comment

Mislim da imaju odvojene i danas.E ono sa kacigama ne kontam.Mada,sa kako lakim rukavicama i golim nogama udaraju,trebaju im i te kako.

Samo je lol kad pro Hyperi objasnjavaju na youcubu kako Khabib nije sreo udaraca ili rvaca kalibra Konor,Tony kurac palac.U 17 god.se mlatis sa sa Cecenom koji verovatno vec troje dece ima i 5 Ruskih vojnika na dusi.

  • +1 1
Link to comment

pa to sa kacigama je jebeni kombat sambo. kapiram da su ovo pod uticajem mma napravili naknadno.

a to kako nije sreo udarace je budalastina, lik trenira sa vrhunskim bokserima.

na kraju jebote, lik je manje udaraca primio nego sto ima borbi, ali bukvalno. to valjda nesto govori o skilu. 

jel iko ikad konora patosirao iz udarca osim kabiba? ne secam se nesto.

Link to comment

Al kakav sport,neko te drzi za rever kao mengelama i puni drugom rukom.Ako se olabavis ili izadjes iz balansa,baci te na glavu onako osamucenog pa ti gledaj kako ces.U odnosu na ovo,kyukoshin izgleda kao tuca u obdanistu,gde su roditelji rekli kuci,'Vrati,al nemoj u glavu'.

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

pa to sa kacigama je jebeni kombat sambo. kapiram da su ovo pod uticajem mma napravili naknadno.

a to kako nije sreo udarace je budalastina, lik trenira sa vrhunskim bokserima.

na kraju jebote, lik je manje udaraca primio nego sto ima borbi, ali bukvalno. to valjda nesto govori o skilu. 

jel iko ikad konora patosirao iz udarca osim kabiba? ne secam se nesto.

Ma jok.Osim Khabiba,niko.Khabib kao i Fedor nekoc se snalazi kao riba u vodi kad je klinc,guranje,bacanje u pitanju,onako frka bas ko u kafani.Zbrzio je Gacea ko seljak karatistu na igranci.Dok se ovaj namesti,vec pukle dve tri uglavu.

Link to comment
8 minutes ago, askeladden said:

Al kakav sport,neko te drzi za rever kao mengelama i puni drugom rukom.Ako se olabavis ili izadjes iz balansa,baci te na glavu onako osamucenog pa ti gledaj kako ces.U odnosu na ovo,kyukoshin izgleda kao tuca u obdanistu,gde su roditelji rekli kuci,'Vrati,al nemoj u glavu'.

pa da, najblize pravoj tuci

Link to comment

Interesantno,
 

Quote

 

Apparently, Nurmagomedov was initially setting up an armbar from mount after taking Gaethje down in the second round but the undefeated Russian was aware of the fact that his opponent likely wouldn’t tap out.

Nurmagomedov also knew that Gaethje’s parents were in the crowd at UFC 254 so he didn’t want to have to break Gaethje’s arm in front of them.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Video sam. Ako je dotle došlo, da bira submision kojim će da završi protivnika, onda je stvarno reč o drugačijoj zveri od ostalih.

 

PS: Sad sam pogledao, čini mi se da je imao i juji gatame, ali je skratio u triangle/sankaku jime.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Samo da se pohvalim, neka prijateljica se upisala na moj nagovor na Krav Maga, napala je neka budala juče, pravo u medjunozje ga zapalila. Ostao da leži i za to vreme pobegla na miru. Kaže da joj mnogo pomoglo što nas uče na stres da reagujemo a ne da se ukocimo u mestu od soka. 

Ja se nešto razmišljam da krenem bez rukavica jedino sto mi puca koža na prstima.... Ne znam... Nisam pametna

Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

moj ti je savet da se ne oslanjas na tu fintu. sut u muda nije udarac koji ce da onesposobi. vrv najveca zabluda kod tih kurseva samoodbrane.

 

Ma nek je ona pobegla, to je bitno. Bogami ja sam par puta slučajno dobila sut u medjunozje, suze su mi na oči krenule iako nije bilo jako.. 

 

 

Skroz te razumem. Iskreno impulsivna reagujem sa ludacima sa ulice. Ja znam da nemam šanse protiv muškarca koji je u cardio modu (ili crnkinje mama bear sa dugačkim noktima) al u malom mozgu mi je bar cu da skupim dna i otezam  da me ubije na primer :D

 

I zabluda je da sad sto idem na km znam samoodbranu. Znam djoku. Moj cilj je da u slučaju napada za 3minute ili zbrisem kao brzi Gonzales ili da te totalno onesposobim. Zato sam opsednuta da jedan potez radim milion puta al da bude precizan i jak. 

  • +1 1
Link to comment

takoe. 

i gadjaj solarni pleksus.

nebitno kolika je kljusina i kako je motivisan, tu kad dobije lakat ili pesnaju imas vremena da odsetas laganezi.

 

 

da ne bude zabune, svaki vid treninga je dobar, jer se dobija na kondiciji i snazi, i pre svega se nauci da udarac nije nista strasno i da se od njega ne umire.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...