Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Uf, Rejlan i Bojd su pokidali u ovoj. Bojd je odigrao perfektno dok se Rejlan opasno kocka. Lijepo je rekao sucu 50-50.

 

 

Jos samo finale koje ce biti bloody.

Link to comment

 

 

Dobar uvod u finale, mnogo likova je otislo tokom ove sezone, nije iskljuceno da ce i Art umreti :( sto bi dalo Rejlanu totalno novu dimenziju popizditisa u sledecoj sezoni, posto su ostali na losim odnosima, i sto moze sebe da krivi sto nije bio tamo umesto Arta.

 

 

Link to comment

Počeo sa gledanjem pete sezone. 

 

Malo sam se ohladio. Nije mi više zanimljivo koliko ranije. Premalo Kentakija a previše Floride i Mičigena. 

Link to comment

Ne znam, ljudi. Svi mi volimo Bojda, ali nemojmo sad prelaziti preko neverovatnog Rejlanovog šmekerizma samo zato što je pandur.

 

Kolika je kvota da ce ga roknuti Ava? Ja bih se na to kladio.

 

Ovo je tolika sigurica da mora da će biti nešto drugo. :)

Link to comment

AJ još i sad spojler jer nije prošlo više od tri dana

 

 

Jel primetio neko koliko je priča o lovu i odnosu prema father figures bilo u finalu? Ako ne grešim -  ravno četiri: Rejlan i Kendal, Bojd i Alberto. Meni je nekako tu sažeta cela serija - u tom odnosu prema pervertiranim očinskim figurama koje teraju sinove da postanu pravi muškarci odustajući od samilost i saosećanja prema slabima. Arlo koji tera malog Rejlana da ubije svinju. Deril Krou koji tera Kendala da ubije aligatora. Bojdov otac koji je vodio Bojda u lov. Alberto koji je lovio jelene and whatnot. I zapravo jedini Alberto je sadistički uživao u tome. Za Kendala i Rejlana to su traumatična sećanja (obojici "očevi" zbog oklovanja kažu da su "pussies"), a Bojd samo lakonski prokometnariše that he didn't care much for hunting, i da preferira da lovi životinje who have a chance to fight back.

 

Link to comment

Ne, naravno da si izmaštao nešto jako komplikovano i kvaziduboko da bi dao smisao gledanju serije koju očigledno ne kapiraš, iako je bazična da bazičnija ne može biti. Jeste, Justified je o pervertiranim očinskim figurama koje teraju svoje sinove da odustanu od samilosti prema slabima. Ni sam Lionard to ne bi bolje sažeo. Bravo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...