Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

ma slažem se i ja da je to sa jednakim nagradama veoma diskutabilno (bar u ovom momentu).sponzori to najbolje znaju po popunjenosti tribina za vreme mečeva, ali venus se svojevremeno izborila za ravnopravnost, koliko se sećam. u to vreme ženski tenis i jeste bio atraktviniji nego danas, bilo je više jako dobrih igračica u vrhu, ali ne znači da se za koju godinu ponovo neće iskristalisati neka dobra ekipa tu.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

bila je veliki radnik a mnogi na muškom turu se ne mogu time pohvaliti
samo da dodam na ovo, propustila sam.. .kod zena je daleko veci slucaj kada je nerad i neprofesionalizam u pitanju (a narocito u tenisu, zato imamo gojazne igracice cak u top 10), pricamo o tenisu i sportu, jednostavno psihologija im je dosta drugacija...da ne bude zabune, ova pomenuta gojaznost ne spada u normalne bioloske razlike muskarca i zene po pitanju masnih naslaga i muskulature sto je vrlo lako nivelisano npr u drugim sportovimaako im kazes da urade 13 sklekova, vecina ce uraditi 12, dok ce vecina muskaraca da uradi 14, da uprostim i banalizujem maloove je vrlo veliki novac u opticaju i mnogi mogu da posustanu i u radu, i u ishrani, i u profesionalizmu i da i dalje budu milioneri/ke :Dja sam uvek za ravnopravnost, ali volim i da je to potkrepljeno rezultatima, suvise dugo je wta na postu po pitanju toga
Link to comment
Lajović imao 0-5 *0-40 u trećem setu i izgubio set (i meč) sa 8-6 :blink:
wtf, pa on je onda izjednačio rekord :lol: . znam da je bio neki ženski meč ali se više ne sećam ni kada je to bilo ni ko je igrao ali je na kraju izgubila teniserka koja je imala 1:0 u setovima i 5:0 i 40:0
Link to comment

na mtf-u su povodom lajovićevog slučaja izvukli iz naftalina i ovaj topic

Unreal choke from Ancic...6-4 4-6 5-0* 40-0* to 5-7 loss to Minar
i naravno, poželeli dobrodošlicu lajoviću u klub :Di da, jedan od boljih komentara na koje sam naletela je da čak ni fed protiv đokovića ne bi uspeo tako nešto :lol: Edited by duda
Link to comment

Ancicev choke je ipak za nijansu kvalitetniji jer nije uspeo da osvoji ni jedan gem na putu do poraza. Neka Kurhajcova je jednom izgubila 6-0 5-0 30-0 na Rolan Garosu.

Edited by anantaram
Link to comment
evo, sad nek' neko kaže da žene ne zaslužuju lovureputaciju koju dobijaju. ove dve udarajulupaju bolje od pola atp :fantom:
:fantom:, da ne kazem -_- Edited by anantaram
Link to comment
viktor osvaja bronzu na olimpijadi.
nema sta Ros, nisam te slusao mesec dana, ali ocigledno da nisi nista normalniji nego ranije :Hail: nego, jel poco taj tenis i kada ce? di ste zercovi, stigo Zdravko Colic...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...