Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgovorno tvrdim da onaj ko kaže da Rao ima samo servis nema ama baš nikakvog pojma o tenisu...
Gluposti, već sada mu je forhend u samom svjetskom vrhu. I prošle godine bi ušao u 10 da ga povreda nije spriječila u periodu godine kada je mogao da prikupi veliki broj poena.Jedva sam našao dobar strim tako da sam gledao samo kraj trećeg seta, ali realno, Tipsa nije nikako mogao da dobije ovo sa 15 poena manje od protivnika.Gdje je afterburner, zna li neko?
Link to comment

šteta za janka. rao mi ide na živce, znam da on nije samo s&n ali brate, ako je on budućnost tenisa onda nemam reči. dečko, pre svega, nije uopšte dobro građen za tenis, previsok je, otuda i tolike povrede. i to što mu sada daje prednost u odnosu na igrače tipa tipse (čitaj,cca 15 cm niže) će mu i doći glave. gledala sam meč kratko, samo početak, rekoh, tipsa nije neki riterner. ovog raonića treba šetati, menjati mu ritam i igrati skraćene. ukratko, terati ga na trčanje.

Link to comment

Ma ni ja ga baš nešto ne mirišem preterano ali me nerviraju neke ocene koje čitam po forumima da dečko osim servisa nema ništa drugo. Fenomenalno kretanje za svoju visinu. Ubitačan forhend. Bh je danas bio sasvim solidan mada tu ima dosta prostora za napredak. Moje je mišljenje da je danas zasluženo pobedio. Imao je više BP lopti od Tipse ( 10 mislim naspram tipsinih 4 ) a to ipak nešto govori...Što se tiče budćnosti tenisa... ne znam. Sklon je povredama, možda i više nego recimo Delpo. Videćemo. Biće on TOP 10 igrač ali opet verujem da je nekompletan za nešto više od toga.

Link to comment

koliko god da ja gotivim tipsu i koliko god on često ume da pokaže vrhunsko tenisko znanje, ipak njemu u arsenalu nedostaju neka oružja da bi izvukao pobedu protiv igrača tipa rao kada su u zoni.ima dosta igrača na turu koji bi mogli da smire i ovakvog miloša, ali fed je definitivno streptomicin za takve.

Link to comment
...ali fed je definitivno streptomicin za takve.
To sam i ja pomislio. Dok bi u ovom momentu ozbiljne probleme mogao da napravi Rafi, protiv Feda Rao na bi imao šanse. Takodje mislim da bi Novak relativno lako izašao na kraj sa njim...
Link to comment
ako je on budućnost tenisa onda nemam reči. dečko, pre svega, nije uopšte dobro građen za tenis, previsok je, otuda i tolike povrede. i to što mu sada daje prednost u odnosu na igrače tipa tipse (čitaj,cca 15 cm niže) će mu i doći glave.
A ja naprotiv mislim da tenis nije gimnastika ili skok u vodu gde je visina nuzan hendikep, naprotiv. Mozda do sada nismo imali velikog sampiona dvometrasa, ali do skoro je bilo nezamislivo i da svetski rekorder na 100m bude dvometras, imali smo Medzika, Blanzea, Ibrahimovica na pozicijama gde su pre njih bili daleko nizi igraci, verujem da ce nekom buducem geniju (verovatno ne Milosu) visina biti prednost i enigma koju drugi igraci "idealne visine" nece moci resiti.
Link to comment

kad neki dvometraš bude nekakav relevantan faktor u maratonu, tada ću verovati da to može da bude i u tenisu, koji je mnogo više maraton nego sprint, naročito kada se radi o onim najbitnijim turnirima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...