Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te su price odavno zavrsene i zakljuceno je da
zasluzuje istu platu kao i ovo.
ok, al' moglo bi se naći i sasvim obrnutih primera :) jelena :isuse: . šta li se dešava sa njom koja je uvek bila poznata kao neko ko se bori do poslednjeg poena . čak je sama imala devizu ''igraj kao da rezultat ne postoji''. sad odustaje posle jednog brejka zaostatka. užas :ph34r:
Link to comment

pa sad, obrnutih blamantnih primera ovog ranga, kod muskaraca, medju top5 u koji je dementieva spadala kod zena vrlo tesko,mada je ona jos i superna stranu sto wta ima takav pik na dole sa kvalitetom i sve vecim oscilacijama da je zaista pomalo smesno sto ce u zenskoj kategoriji biti mnogo vise asocijacija na igru na srecu loto do tog bonusaodavno su ta dva takmicenja u di8sproporciji i ovde ne mislim podrazumevanoj, bioloskojjelena se upravo lomi psihicki, that's a good thing, iz toga ce se ili izdici bolja ili ce da nastavi potop. bar ce se znati da joj je stalo u oba slucaja, for once

Edited by Afterburner
Link to comment
pa sad, obrnutih blamantnih primera ovog ranga, kod muskaraca, medju top5 u koji je dementieva spadala kod zena vrlo tesko,mada je ona jos i superna stranu sto wta ima takav pik na dole sa kvalitetom i sve vecim oscilacijama da je zaista pomalo smesno sto ce u zenskoj kategoriji biti mnogo vise asocijacija na igru na srecu loto do tog bonusaodavno su ta dva takmicenja u di8sproporciji i ovde ne mislim podrazumevanoj, bioloskoj
dementijeva je imala brdo smešnih servisa ali dementijeva je najmanje primer kojega bi trebalo upotrebiti u ovoj temi, zato što je devojka, kako je i sama znala da kaže, bila ''pretrenirana''. bila je veliki radnik a mnogi na muškom turu se ne mogu time pohvaliti. mislim da nije ovde poenta u ponekom, na smešan način, promašenom udarce. npr. evo goata, ali to ništa ne značihttp://www.youtube.com/watch?v=t43hZp0BIA8
jelena se upravo lomi psihicki, that's a good thing, iz toga ce se ili izdici bolja ili ce da nastavi potop. bar ce se znati da joj je stalo u oba slucaja, for once
nekako sam vrlo skeptična
Link to comment

ma ja sam i rekla za nju da je ona jos i super, objasnila sam potom u cemu je razlika i to debela, a finansijski je jednako podrzanato anantaram ima cudan smisao za humorja sam skepticna u vezi jelene ima vec duze, ali nekako mi je draze da vidim da i nju pogadjaju porazi tog tipa, kada ima mec u dzepu, a onda u par kljucnih navrata ode u defanzivu kao da u zivotu nikad nije vodila u mecu (ne mislim pritom na ovaj mec, vec na mec sa franceskom i milion drugih na istu foru)

Edited by Afterburner
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...