Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Jel meč bio na terenu sa kamerama?Zaboravio sam, srećom, kad počinje meč i kad mi je blinknulo, na lajvu vidim kraj i to blamantan.Ok, lupam. Sad videh da niko ni ne prenosi.

Edited by Garnirung
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ana se osvetila LaronovojNo, na stranu to, naleteh slučajno na dobar statistički sajt o teniserima, ako se već pominjao, praštajte.Tennis abstractNavodno u bazi imaju sve od 1991, mada je još uvek beta.

Edited by Garnirung
Link to comment
No, na stranu to, naleteh slučajno na dobar statistički sajt o teniserima, ako se već pominjao, praštajte.Tennis abstractNavodno u bazi imaju sve od 1991, mada je još uvek beta.
Nije loše, sviđa mi se jednostavan format. Ranije sam za ovakve stvari koristio stevegtennis, mada mi se manje dopada nakon redizajna.Marej drugu godinu za redom ispada na startu ovog turnira. ovde tradicionalno bude dosta iznenađenja, vjerovatno jer se na turnir dolazi sa potpuno drugačijih vrsta podloge.
Link to comment

Po statistici sa meča, tj. broja neiznudjenih grešaka, izgleda kao da je Marej igrao agresivnije ili nije mogao vola da ubode. A i staramajka se vratila u boks. Možda ga je to regresiraloŠta je tu je. Ostao joj barem Felisijano za gledanje :D Viktor očekivano. Još koji mesec i zaokružiće godinu dana krš igre i šunjanja po turnirima.Janko večeras protiv Milera, može bude zanimljiv meč, ako obojica budu bili raspoloženi

Link to comment
Viktor očekivano. Još koji mesec i zaokružiće godinu dana krš igre i šunjanja po turnirima.
ne igra dečko uzalud. nagledaće se travica sveta ... a nešto će se i šopingovati -_-edit:novakov put do finala očišćen k'o autostrada Edited by duda
Link to comment
ne igra dečko uzalud. nagledaće se travica sveta ... a nešto će se i šopingovati -_-edit:novakov put do finala očišćen k'o autostrada
Djentlmenski je da vernoj ljubi obezbedi malo tih hedo momenata, al baš da zakanali od onog poraza od Mareja sa jednom nogom, nisam očekivao. Ili mu je Janko dao par recepata iz "kacam ja bio mlad..." ;)
Link to comment

...Glupi sitni brojevi, malopre udjoh u kuću i za trenutak sam pomislio da Majer vodi sa 1:0 u setovima, a ono ustvari 1:6.

Edited by Garnirung
Link to comment

mislim da je majer uzeo što je trebalo da uzme. poznato je da nadal ne ljubi preterano da dobija setove sa nulom. pošto opasnosti od toga više nema, sada može da se opusti i da ga dokrajči brzo i bezbolno <_<edit:btw, koliko god da je ovaj majer bezopasan, toliko je i nadal dobar. reklo bi se da se naoštrio.

Edited by duda
Link to comment

Jako je teško ovde zabiti viner iz igre. Martina Navratilova je jednom za Indijen Vels rekla, odigrate sjajan prilazni udarac, na mreži odigrate još bolji volej, a onda protivnik ima 10 sekundi da stigne lopticu i napravi pasing.Drugim riječima, finale između Novaka i Nadala već se nazire.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...