Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

Simon izbacio Berdiha
LIK izbacio Simonapoljak može biti neartikulisan, što je sasvim normalno za njegovu atp karijeru ali mu se mora odati priznanje na pokazanom, ako pobedi sutra i Fererra (koji vodi 7-5, 2-0 protiv Liodre) biće otkrovenje godine. Francuska publika će navijati za njega... ovaj rasplet turnira skoro pa me podseća na "proboj Torontskog fronta" koji je imao Novak kada je pobedio prvu trojku
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

... ovaj rasplet turnira skoro pa me podseća na "proboj Torontskog fronta" koji je imao Novak kada je pobedio prvu trojku
bogme mene ne potseća uopšte.novak je pre tog turnira već bio uveliko poznato ime u svetu tenisa, iako veoma mlad, gde bre to može da se poredi sa ovim probojem iz kvalifikacija.osim toga, sam si rekao, novak je pobedio prvu trojku. ovde se to nije dogodilo ni približno, gde makijatm da stavljaš u ravan sa fedom i rafom i još pariski masters (čitaj, učesnici na wtf nezainteresovani da guraju daleko)
Link to comment

baš zato što nije afirmisan... svakako je pobedio one koje je do juče gledao kao bogove, iako su ti isti igrali sa malom zadrškom... podcenjuješ makija i njegov tenis, on je sad željan pobeda i verujem da je učinio sve da pobedi, vidi rezultat uostalom.Nole je proboj napravio za ulazak u top3, Janovič bi sutrašnjom pobedom ušao skoro u top 20 a potencijalno u top 10

Link to comment

Mišljenja sam da je Janoviću najveći problem što je ovo kraj sezone, do januara će svi da ga zaborave, a njegovo stečeno samopuzdanje će da se istopi u međuvremenu.

Link to comment
... ovaj rasplet turnira skoro pa me podseća na "proboj Torontskog fronta" koji je imao Novak kada je pobedio prvu trojku
Novak je u Toronto Montreal stigao kao osvajac mastersa. Edited by bergasa19
Link to comment
Novak je u Toronto Montreal stigao kao osvajac mastersa.
zato je morao da pobedi 3 pa 2 pa 1 (ko je bio 3. Marej?)ovaj Jano je iz neba pa u rebra "izabrao" da prvo pobedi najjačeg, pa 8-og pa 12 pa...... ne mora (bar godinu dana) da brine brigu o poenima jer ih je sad duplirao (kao i zaradu u karijeri), ako ne triplikuje. obezbeđuje sebi lakši kostur... verujem da će sledeće godine u ovo vreme braniti opstanak u top 10
Link to comment
zato je morao da pobedi 3 pa 2 pa 1 (ko je bio 3. Marej?)ovaj Jano je iz neba pa u rebra "izabrao" da prvo pobedi najjačeg, pa 8-og pa 12 pa...... ne mora (bar godinu dana) da brine brigu o poenima jer ih je sad duplirao (kao i zaradu u karijeri), ako ne triplikuje. obezbeđuje sebi lakši kostur... verujem da će sledeće godine u ovo vreme braniti opstanak u top 10
Lepo ti kazem da je neuporedivo, a ti kako hoces.
Đokovićevi uspjesi na turnirima Masters serije u Indian Wellsu, gdje je bio finalista, i Miamiju, gdje je bio pobjednik, uvrstili su ga među 10 najboljih na svijetu. Na oba turnira, na kojima je prvi put stigao do finala turnira Masters serije, savladao je u polufinalima Andyja Murraya bez izgubljenog seta. Finale u Indian Wellsu izgubio je od Nadala, ali ga je savladao u četvrtfinalu turnira u Miamiju, koji je osvojio savladavši u finalu Guillerma Cañasa 6–3, 6–2, 6–4. Kasnije je igrao na turniru u Monte Carlu, gdje ga je u 3. kolu porazio David Ferrer. Đoković je stigao do četvrtfinala Mastersa u Rimu i Hamburgu, gdje je izgubio od Moye, odnosno od Nadala.
Link to comment
zato je morao da pobedi 3 pa 2 pa 1 (ko je bio 3. Marej?)
kakav bre marej, on je tada bio najviše u top 20, ne sećam se više.trojka je bio rodiki dalje mi je poređenje smešno.novak je tada stigao na vrh da tu i ostane, videlo se to iz aviona.osim toga, ko god je iole pratio tenis, taj novakov uspeh i nije bio neznamkako šokantan već upravo očekivan.baš me zanima ima li iko planeti (osim janovićeve uže familije) ko se i nadao, a tek da ne kažem, očekivao janovića u finalu pariza.
Link to comment
ma nema šanse, jednostavno složile mu se kockice na jednom turniru i to je to, bilo gomila takvih slučajeva
Ovo baš i nije sasvim tačno, kada pričamo o poslednjoj deceniji. Ako ne griješim, poslednji kvalifikant koji je osvojio titulu na mastersu bio je Roberto Karetero 1996. godine u Hamburgu. Poslednje veliko iznenađenje je bio Tomaš Berdih koji je sa 20 godina osvojio Pariz 2005.
Link to comment

Ovaj lik je klasicna servis-volej drvna gradja.Poklopilo se dosta stvari. Nezainteresovanost, zasicenje top igraca, u zavrsnom delu sezone. Nadal povredjen.Podloga koja odgovara njegovom stilu igre.Porediti ovo i Novakovo "postrojavanje" je smesno, najblaze receno. Na onom turniru su bar svi "kidali".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...