Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

Sve ovo smo i mi već ranije elaborirali na ovom topiku, a vidim da ni ovaj gospodin nije otkrio šta je "out of the character" detalj, koji je Stiven Moffat tako podlo ubacio među gledaoce :D

Edited by Arkadija
Link to comment

A sta ako je Sherlock stvarno mrtav, a onaj na groblju je bio neki lik sa maskom? Jes' da nemam pojma zasto, cemu, i zbog cega, ali koji bi to twist bio!!!

Link to comment
Sve ovo smo i mi već ranije elaborirali na ovom topiku, a vidim da ni ovaj gospodin nije otkrio šta je "out of the character" detalj, koji je Stiven Moffat tako podlo ubacio među gledaoce :D
da, vidim sada. ja sam sada odgledao sve tri iz drugog serijala pa mi je bilo sveze, zato sam bupnuo.
Link to comment
A sta ako je Sherlock stvarno mrtav, a onaj na groblju je bio neki lik sa maskom? Jes' da nemam pojma zasto, cemu, i zbog cega, ali koji bi to twist bio!!!
To! Mora da je Jaqen H'gar u pitanju, sad će od sledeće sezone da trenira Watsona da postane asasin. Valar morghulis!
Link to comment
  • 3 weeks later...
Za ovo prvo znam da ima PC adventure game:Sherlock Holmes versus Arsène Lupin, a ovo drugo ne znam šta je.
U "Šupljoj igli" od Leblanca Sherlock udružuje snage sa otprilike jednako genijalnim mladićem Isidoreom Beautreletom u lovu na Arsenea Lupina, a susreli su se i prije toga. Pročitah sad na Wikipediji da je zbog protivljenja Doylea Leblanc u "Šupljoj igli" preimenovao svog detektiva u Herlocka Sholmesa no u srpskom prevodu uredno stoji "Šerlok Holms".Ovo drugo je drama, ima link ovdje za jedno poglavlje, možda čak i zadnje.
Link to comment

kasnim, kasnim, tek nedavno zavrsila 1. sezonu, a veceras i a scandal in belgravia. kako bih se pokajala da sam odustala posle s01e01, koja me se nije posebno dojmila.samo da kazem da mi je belgravia savrsena, sa svim malim nelogicnostima i preterivanjima, pa cak i sa onim smesnim krajem (skoro kao da su namerno presli granicu i otisli u kic, ironija na racun holmsovog prezira prema patetici)+one sitne duhovitosti, kao sto su the geek interpreter i the speckled blonde :)moriarty mi je strasno zanimljiv, afektira bas kao sto sam oduvek zamisljala. a sherlock je apsolutni :wub:edit: hehe, sta sam nasla, odoh da prelistam.

Edited by Aleksija
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

e ja odgledah, i baš mi se dopalo :)ima par sitnica koje su onako ali ne smeta, najmanje mi se dopala epizoda s onim kineskim mafijašima, a nastavak tek buđave 2013te :thumbdown: btw vidim da se i to spominjalo: oba Ričijeva filma su mi prilično dosadna i glupavaa serija sa Džeremijem Bretom je dobra, ali mi nije nešto "najbolje viđeno" i "niko drugi ne sme da šerlokuje", i slično

Link to comment

Ја сам јуче кренула да гледам изнова 2. сезону. Сад ми се још више допала прва епизода са Иреном Адлер :)

Link to comment
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...