Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

Out of the character je bilo jedino što se obratio Moli... ili što se brine za prijatelje
Recimo ovako: obratio se Moly da bi mu pomogla da iscenira svoje samoubistvo/smrt na ovaj ili onaj nacin.

Moj osecaj je: preziveo zahvaljujuci nekom triku sa Moly (krv na plocniku ne mora da bude prava) a smrt ozvanicio vezama svog brata (recimo da je ispod spomen-ploce sa'ranjen dzak krompira uz maglu obavestajne sluzbe).Morijarti ustaje posle ispaljenog "samoubilackog" tjorka i gleda bezivotno Sherlokovo telo na plocniku, ubedjen da je ovaj mrtav. Odlazi sa lica mesta pomalo prazan i izduvan ali spreman za dalja nedela, nepodopstine i zloceste akcije.

Sacekacu godinu da vidim jesam li u pravu.

Edited by CowBoy
Link to comment

Hm. Sto se Morijartija tice, imas ono: "ti si ja". Ovo je nadmetanje dva uma.

Ne bi me iznenadilo da je krv u oba slucaja lazna.

A Moli - na pocetku pitanje je bilo "ako sam ti potrebna za bilo sta", odgovor "za STA bi mi TI bila potrebna" - da bi na kraju dosao kod nje sa jasnim razlogom: da trazi uslugu.edit: :isuse: sad videh da su ljudi vec napisali sve ovo

Edited by CowBoy
Link to comment
Sherlock executive producer Sue Vertue has dismissed suggestions apparently made by husband Steven Moffat that the programme will return in 2012. The showrunner was supposed to have said on Friday (January 20) that a third series of the BBC drama - which concluded last Sunday (January 15) - would air later this year. Moffat also apparently claimed that scenes showing how Sherlock (Benedict Cumberbatch) survived his rooftop plummet in series two finale 'The Reichenbach Fall' had already been filmed. In response to the comments, Vertue has taken to Twitter and clarified that a 2012 Sherlock return is "sadly unlikely". "Sorry to be a killjoy but @steven_moffat didn't actually mean S3 of #sherlock would tx before end of year," she wrote. "I think that is sadly unlikely."Moffat has, however, said that fans will not have to wait "that long" for the next series of Sherlock. He confirmed this week that a third run of the show had been secretly commissioned along with its second last year.
Ovi supruznici nas jebu jel' da....
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odlične sve tri epizideposlednja je carska!!biciklista je 100% umešani Morijati je mrtav...ako nije imao dvojnikaVotson nije video pad samo let(rece Kelt da ima neka zgradica izmedju njih) jer je Šerlok navodio Votsona gde da stane ....serlok1.th.jpgserlok2.th.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Steven Moffat 'annoyed' at American version of Sherlock

The US programme will feature Sherlock in New York and Watson will be played by 43-year-old Lucy Liu.

:isuse: :isuse: :isuse:

E, meni je ovo možda pozitivna vest. Mislim, verovatno neće biti, ali to je znak da možda možemo da očekujemo novo tumačenje i novi pristup, što je neuporedivo bolje nego da neki američki ekscentrik glumi engleskog ekscentrika, jerbo to ne ide. Meni je super i Ričijevo i Daunijevo tumačenje Šerloka - ne pokušava da imitira starije, a opet funkcioniše.
Link to comment

Nisi pročitao celu vest, Holmesa će da igra Jonny Lee Miller, koji jeste Englez, a Watsona će da igra žena, tj. Lucy Liu koja je Amerikanka kineskog porekla. Po svim definicijama Holmes je ekscentričan, a Watson je njegov pandan koji je normalan. Ne znam šta žele da postignu tim eksperimentom, verovatno su gledali BSG, pa kad su ovi mogli da promene Starbaka, što da oni ne pretvore Watsona u čajniz vumen :isuse: :isuse: :isuse:Da se razumemo, nemam ništa protiv ni Kineza, ni žena, ali ovo je već svetogrđe.

Edited by Arkadija
Link to comment
Nisi pročitao celu vest, Holmesa će da igra Jonny Lee Miller, koji jeste Englez, a Watsona će da igra žena, tj. Lucy Liu koja je Amerikanka kineskog porekla. Po svim definicijama Holmes je ekscentričan, a Watson je njegov pandan koji je normalan. Ne znam šta žele da postignu tim eksperimentom, verovatno su gledali BSG, pa kad su ovi mogli da promene Starbaka, što da oni ne pretvore Watsona u čajniz vumen :isuse: :isuse: :isuse:Da se razumemo, nemam ništa protiv ni Kineza, ni žena, ali ovo je već svetogrđe.
Vidi, isto čitamo, samo drugačije tumačimo. I meni su menjanje Starbaka i Bumera bili svetogrđe, ali je na kraju kada sam pogledao ispalo super, skroz drugačije a opet "to". Bolje mi je da Votson bude Kineskinja, jer je to jasni otklon od koncepta za koji su producenti valjda svesni da ne mogu dovoljno dobro da izvedu. To u idealnom svetu, naravno.
Link to comment

Amerikanci su idioti!još ako "prate" i BBC priče*.. onda su kompletni idioti!*ako im epizode budu imale isti raspored (I serijal "study in pink","slepi bankar" i "velika igra")

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...