Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

Nisam ni otvarao spojler. Maestralno, zaista. Šta oće debela...
plemenita duša,on bi se i sažalio na nju, ali nije bilo vremena... Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iako je u mom slucaju mozda preterano to nazvati mobingom, debela je samo napadno ocijukala, a ja skretao pogled. Brzo smo se poslovno rastali, pa nije bilo vremena za mercy fuck

zaista ne mogu da zamislim situaciju da iko ko ima makar malo uvida u tvoja razmišljanja može da poželi da očijuka sa tobom. ikad. Edited by PointTaken
Link to comment
Opa prva optuzba na forumu za mene i to od muskarca <_<
ma sve nesto uopsteno, malo da konkretizujemo pricu.
Moguće, nikad nije očijukano sa mnom pa ne mogu da tvrdim.
ti si lepi, laka roba. sta ima da se rabe obrve.
Link to comment
I ti im kroz prozor Zastavinog Punta (na kredu, naravno) daješ signal da izađu na sledećoj stanici lascivno se oblizujući i pokazujući na svoje prepone ukrašene članskom kartom DS-a?
to je sve predigra, tj bus-bol.
Link to comment

ja sam uveo strogo pravilo da studentkinje jebem tek posto regularno poloze ispit, i to im svima u startu kazem.zaista ne zelim da bilo sta (ponajmanje kvalitet seksa) utice na moje objektivno ocenjivanje.osim toga, ispostavilo se da ovo pravilo ima jos jednu vrlo pozitivnu posledicu koju nisam predvideo - od kada sam ga uveo studentkinje zapravo mnogo bolje rade ispite, razlika izmedju prosecnih ocena zena i muskaraca se prakticno prepolovila.ne zelim sebi (javno) da laskam da je to zato sto im obecanje seksa pruza dodatnu motivaciju, mozda je prosto u pitanju to da ne gube dragoceno vreme pre ispita, ali u svakom slucaju ovo je vrlo pozitivna stvar. i na nastavnom vecu su me zbog toga vise puta pohvalili.

Link to comment

Stvarno je ta vaša generacija nikakva. U moje vreme je bilo da imaš romansu sa studentkinjom, a potom je i pošteno oženiš. Barem sam ja tako uradio. Ali, ja sam stara škola, Vasa S. Tajčić, takoreći.

Link to comment
zaista ne mogu da zamislim situaciju da iko ko ima makar malo uvida u tvoja razmišljanja može da poželi da očijuka sa tobom. ikad.
:lol: Genijalno.Pretpostavljam da ti ocijukas samo sa tipovima koji su provereno moralno i politicki podobni, i koji ne pisu baljezgarije po forumima, razume se :) Ili mozda na osnovu pisanja po forumima savrseno mozes da prepoznas koji forumas je i u rl vredan ocijukanja, a koji ne. Impozantne mogucnosti, priznajem.Jedna od dobrih stvari kod ocijukanja je ta sto ne moras nuzno da poznajes osobu sa kojom ocijukas, da bi ocijukao. Moze to biti i neko koga sretnes jednom u prolazu i nikad vise, ili recimo u firmi par puta u toku dana, a isto ga bas ne poznajes narocito dobro, da bi se shvatilo da je doticna osoba nevredna ocijukanja. Tako i u slucaju koji sam ovde podelio. Punija osoba zenskog pola nije bila sasvim upoznata sa mojim retrogradnim stavovima, ali je iz nekog razloga valjda mislila da sam zgodan, sta li... nije bilo vremena da se upoznamo, pa da pocne da me zaobilazi u sirokom luku, a pogled uprti negde pod svodove umesto u mene :D
Link to comment
laugh.gif Genijalno.Pretpostavljam da ti ocijukas samo sa tipovima koji su provereno moralno i politicki podobni, i koji ne pisu baljezgarije po forumima, razume se smile.gif Ili mozda na osnovu pisanja po forumima savrseno mozes da prepoznas koji forumas je i u rl vredan ocijukanja, a koji ne. Impozantne mogucnosti, priznajem.Jedna od dobrih stvari kod ocijukanja je ta sto ne moras nuzno da poznajes osobu sa kojom ocijukas, da bi ocijukao. Moze to biti i neko koga sretnes jednom u prolazu i nikad vise, ili recimo u firmi par puta u toku dana, a isto ga bas ne poznajes narocito dobro, da bi se shvatilo da je doticna osoba nevredna ocijukanja. Tako i u slucaju koji sam ovde podelio. Punija osoba zenskog pola nije bila sasvim upoznata sa mojim retrogradnim stavovima, ali je iz nekog razloga valjda mislila da sam zgodan, sta li... nije bilo vremena da se upoznamo, pa da pocne da me zaobilazi u sirokom luku, a pogled uprti negde pod svodove umesto u mene biggrin.gif
gušiš, momče. previše teksta.i izvini što sam bila zla prema tebi. komentar ti je bio samozadovoljan i pomalo kretenski, pa me iznerviralo. zapravo me se ne tiče.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...