Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

A sta cemo mi koji nemamo nalog na Fezbuku?
Uvek imas gradski prevoz. Ja sam cula da se zene voze gradskim prevozom samo da bi zadovoljile svoju potrebu za trljanjem o rasne muzjake. Edited by sailorman
Link to comment
... kada bih bas morao da biram, uvek bih izabrao ovo drugo. Sredina je, dakako, bolja, ali ovde je necemo jos dugo dosegnuti.
Nisam ja za sredinu, vec za sprovodjenje zakona, ni po babu, ni po stricevima.
Link to comment
Uvek imas gradski prevoz. Ja sam cula da se zane voze gradskim prevozom samo da bi zadovoljile svoju potrebu za trljanjem o rasne muzjake.
Zaboravljas da je nama formaidealistima sa Novog Beograda ispod casti da se guramo sa marvom u gradskom prevozu. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Zaboravljas da je nama formaidealistima sa Novog Beograda ispod casti da se guramo sa marvom u gradskom prevozu.
I ti im kroz prozor Zastavinog Punta (na kredu, naravno) daješ signal da izađu na sledećoj stanici lascivno se oblizujući i pokazujući na svoje prepone ukrašene članskom kartom DS-a?
Link to comment
I ti im kroz prozor Zastavinog Punta (na kredu, naravno) daješ signal da izađu na sledećoj stanici lascivno se oblizujući i pokazujući na svoje prepone ukrašene članskom kartom DS-a?
Otprilike tako, samo sto je Punto talijanski, a clanska karta Srpske Narodne Obnove.
Link to comment
I ti im kroz prozor Zastavinog Punta (na kredu, naravno) daješ signal da izađu na sledećoj stanici lascivno se oblizujući i pokazujući na svoje prepone ukrašene članskom kartom DS-a?
... i kad ti kroz prozor trole pokaze srednji prst kazes: 'Pu, mamicujoj, il je lezbejka (=feministkinja), il ju je cale zlostavljao u detinjstvu. Nema trece.' Edited by sailorman
Link to comment

Nisam iscitao ceo topik, ali nekako pretpostavljam da nije pomenut institut zenskog mobinga spram muskog kolege. Majkl Daglas u filmu, i ja u stvarnosti smo svedoci da je i to moguce <_<

Iako je u mom slucaju mozda preterano to nazvati mobingom, debela je samo napadno ocijukala, a ja skretao pogled. Brzo smo se poslovno rastali, pa nije bilo vremena za mercy fuck

Link to comment
Nisam iscitao ceo topik, ali nekako pretpostavljam da nije pomenut institut zenskog mobinga spram muskog kolege. Majkl Daglas u filmu, i ja u stvarnosti smo svedoci da je i to moguce <_<

Iako je u mom slucaju mozda preterano to nazvati mobingom, debela je samo napadno ocijukala, a ja skretao pogled. Brzo smo se poslovno rastali, pa nije bilo vremena za mercy fuck

Loša ti je pretpostavka.
a ostatak teksta :isuse:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...