Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

svakoj ujutro udeliš kompliment "kako bih te slatko jebao danas", one se iskikoću "iju, vidi koji baja" i vi srećno i zadovoljno zajedno ispunjavate radne zadatke...
Svakog jutra? Šta je s tobom, čoveče?Poenta je bila da normalni ljudi uvek nađu meru u svojim komunikacijama bez ikakvih zakonskih propisa. Nekom je mera 'uvuci taj stomak i dođi na kafu', nekom je mera 'ćao'. Ali ta mera se u ljudskom kontaktu uvek izniveliše prirodno.Dobri instruktori vožnje nikad te neće učiti pokretima kojima milicajac reguliše saobraćaj. Prosto, uđeš u raskrsnicu i dalje sve ide normalno, iako niko ne progovori ni reč.
Link to comment
Ja sam u toj konkretnoj situaciji skapirao da "lepo ti stoje farmerke" zakukuljeno implicira ovo drugo, jer ovo drugo može da se izgovori jednom u hiljadu godina a da ne zvuči prostački.
on je napisao da izmedju "lepo ti stoje farmerke" i "jebo bih te" ne pravi razlikukad neko ne pravi razliku, znači da podjednako koristi i jedan i drugi "kompliment" i da se tako obraća "koleginicama iz ekipe" koje su "dovoljno duhovite i zrele" da se na njegov prostakluk ne uvrede Edited by braca
Link to comment
ja nisam iznenadjena ovakvim reakcijama, bez obzira sto je forum jako fino mesto. tek u holandiji sam shvatila u kojoj meri je to opsteprihvaceno musko dahtanje i drulanje (videti desankin topik) stvar kulturnih normi.
zapadni muskarci(mnogo vise nego srBski) apsolutno ne prezaju da devojku/zenu koja je i u drustvu svog partnera stipaju, vataju, i mnogo su "konkretniji" u tome, bez ustezanja. ne svi naravno, i obicno su vise takvi kada se pojave u okruzenju tzv "nizih" od sebe. bice bljutava paralela, ali onaj skrnavi miladin je u americi garija prebio zbog neceg slicnog. ne znam sta je odvratnije, taj koji mu slini po devojci, ili ovaj sto mu kosti polomi posle. Edited by garoviks
Link to comment
zapadni muskarci(mnogo vise nego srBski) apsolutno ne prezaju da devojku/zenu koja je i u drustvu svog partnera stipaju, vataju, i mnogo su "konkretniji" u tome, bez ustezanja.
Ma, jašta.
Link to comment
Svakog jutra? Šta je s tobom, čoveče?Poenta je bila da normalni ljudi uvek nađu meru u svojim komunikacijama bez ikakvih zakonskih propisa. Nekom je mera 'uvuci taj stomak i dođi na kafu', nekom je mera 'ćao'. Ali ta mera se u ljudskom kontaktu uvek izniveliše prirodno.Dobri instruktori vožnje nikad te neće učiti pokretima kojima milicajac reguliše saobraćaj. Prosto, uđeš u raskrsnicu i dalje sve ide normalno, iako niko ne progovori ni reč.
Možda nisam razumeo šta si hteo da kažeš, ali jednostavno ne mogu da zamislim situaciju da bilo kojoj ženi kažem "kako bih te slatko jebo" van spavaće sobe. Verovatno je do vaspitanja.
Link to comment
Možda nisam razumeo šta si hteo da kažeš, ali jednostavno ne mogu da zamislim situaciju da bilo kojoj ženi kažem "kako bih te slatko jebo" van spavaće sobe. Verovatno je do vaspitanja.
Stvar ukusa. Postujem.
Link to comment
Ljiljin post ftw.
Sećam se kad se moj kolega Šejn pre par godina vratio sa puta po Poljskoj. Izgledalo mu je kao da je umro i otišao u raj. Potpuno se snuždio kad se vratio među ove međede ovde. Ali...
Link to comment
Ali ta mera se u ljudskom kontaktu uvek izniveliše prirodno.
Ne znam za neki drugi mehanizam niveliranja oko tih izazivanja osim da neko prihvati submisivnost i guta govna, a drugi koji se drznuo (drznula) propitivati granice - time sladi dosadnu svakodnevicu.
Link to comment
pa da. ali je april rekao da se tako obraća ili bi se možda obratio samo onome sa kim ima takav odnos da zna da je ne bi uvredilo. tako sam bar ja razumeo.
Potpuno si tačno razumeo.Suludo je što je i njegova interpretacija zapravo tačna: postoji situacija(makar i jednom u hiljadu godina, kako kaže) u kojoj takva izjava nije lascivna.A poenta je da je komunikacija između dvoje njihova diskrecija, i da samo njih dvoje mogu da propisuju njihova zajednička pravila, niko treći, ponajmanje poslodavac ili zakonodavac.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...