Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

U stvari, jeste palo na pamet. Asistentkinja je posle pozvana gde treba i stavljeno joj je do znanja™ šta je poželjno a šta ne. Nisam ni pričao o legitimitetu već o maču s dve oštrice.
Vidi, ako je zena koja je nosila kozne pantalone optuzena za seksualno uznemiravanje (naravno ne kazem da nije jer za ceo slucaj prvi put cujem, a ti kazes da znas), dok zalbe uznemiravanih zena nemaju gotovo nikakvog izgleda za uspeh, onda je situcija mnogo, mnogo tragicnija nego sto sam mislila. Sad, nisam razumela da li ti podrzavas i smatras pravednim/moralnim™ to sto je zena kaznjena/opomenuta zbog nosenja koznih pantalona, niti me preterano zanima. U svakom slucaju, ja ostajem na poziciji da 'provokativno' oblacenje nije i ne moze biti seksualno uznemiravanje. A pored toga mi se cini da na topiku ne postoji saglasnost oko znacenja termina 'seksualno uznemiravanje'. Moje shvatanje je da taj termin nuzno podrazumeva neku vrstu nasilja, opresivnog i/ili degradirajuceg ponasanja. A to sto je neko 'uznemiren' u smislu seksualno uzbudjen pri pogledu na 'provokativno' obucene zene, se ne moze podvesti pod pojam seksualnog uznemiravanja. Ako bi se krenulo tim putem, doslo bi do toga da muskarci koji se pale na npr. usne skoljke mogu da tuze svoje koleginice zbog nosenja vezane kose. Edited by sailorman
Link to comment
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

ko od zenskih oblina ne moze da razmislja pa bi za to da kazni zenu, eto mu siroke Saudijske Arabije inace ovaj topic moze da se komotno kandiduje za najdebilniji od osnivanja foruma.

Link to comment
inace ovaj topic moze da se komotno kandiduje za najdebilniji od osnivanja foruma.
Sto? Ono, i ja mislim da je bespredmetno raspravljati o tome da li je ona-koja-je-nosila-mini-suknju-sama-trazila-to-sto-je-dobila, ali vidis da ima dosta naizgled pristojnih ljudi koji mesaju zrtve i zlostavljace™.
Link to comment
A to sto je neko 'uznemiren' u smislu seksualno uzbudjen pri pogledu na 'provokativno' obucene zene, se ne moze podvesti pod pojam seksualnog uznemiravanja. Ako bi se krenulo tim putem, doslo bi do toga da muskarci koji se pale na npr. usne skoljke mogu da tuze svoje koleginice zbog nosenja vezane kose.
aha fantom.gif Edited by Takanohana
Link to comment
vidis da ima dosta naizgled pristojnih ljudi koji mesaju zrtve i zlostavljace™.
pa eto bas to mi ne ide u glavu. i te kako je ok reci "ima i zena koje zlostavljaju svoje zaposlene, traze seks itd", ali govoriti o provokativnom oblacenju i tvrditi da je normalno da ne mozes da se suzdrzis od komentarisanja necijih sisa...isuse.imam svoju teoriju o tome ali nije za forum. bolje da se evakuisem dok se ne iznerviram
Link to comment

cekaj da li mi vi zelite reci da se na vom topiku actually prica o tome kako zene seksualno uznemiravaju muskarce svojim napadnim oblacenjem pa ovi moraju da ih pipaju?jebote, faken ted bundy.

Link to comment
cekaj da li mi vi zelite reci da se na vom topiku actually prica o tome kako zene seksualno uznemiravaju muskarce svojim napadnim oblacenjem pa ovi moraju da ih pipaju?jebote, faken ted bundy.
ne da ih pipaju, ali da komentarisu - to da. ako se tako obukla, normalan zdrav muskarac ne moze da se suzdrzi i mora da komentarise.edit: pa citaj, jeboga ti laugh.gif od koga si ovo naucio, od Tonija Adamsa i Miralema? Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pa eto bas to mi ne ide u glavu. i te kako je ok reci "ima i zena koje zlostavljaju svoje zaposlene, traze seks itd", ali govoriti o provokativnom oblacenju i tvrditi da je normalno da ne mozes da se suzdrzis od komentarisanja necijih sisa...isuse.imam svoju teoriju o tome ali nije za forum. bolje da se evakuisem dok se ne iznerviram
Daj teoriju!
naravno da se o tome ne priča.
Procitaj freaknsove postove (one koji nisu obrisani). I od Dankana Ajdaha, Sana Jana itd. Edited by sailorman
Link to comment
ne da ih pipaju, ali da komentarisu - to da. ako se tako obukla, normalan zdrav muskarac ne moze da se suzdrzi i mora da komentarise.edit: pa citaj, jeboga ti laugh.gif od koga si ovo naucio, od Tonija Adamsa i Miralema?
znaci nije serial killer stuff (morao sam da joj pipnem kosu...) vec samo prostakluk i lose kucno vaspitanje?
Link to comment
Procitaj freaknsove postove (one koji nisu obrisani). I od Dankana Ajdaha.
koliko sam ispratio, frik nije govorio o pipanju, nego o dobacivanju - što je dosta različito (ne govorim da nije uznemiravanje, ali svakako nije u rangu sa pipanjem)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...