Jump to content
IGNORED

Jovo Kapicic


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    123

  • kim_philby

    113

  • yolo

    54

  • Pontijak

    45

@pere: to vasa svitosti!ne bi bila srpska sahrana da se ne dotatknemo nicim izazvanog bombardovanja. to je nesto kao kada bi galima palo nebo na glavu. neka katastrofa iz cista mira.
Ма не бре човече, само цитирам команданта Капу, пито ме Лујо који му брат није био мио.Рекох, да не упадам у стереотип Четници-Партизани, човек је мрзео много шире. Edited by pere urban x
Link to comment
Ма не бре човече, само цитирам команданта Капу, пито ме Лујо који му брат није био мио.Рекох, да не упадам у стеротип Четници-Партизани.
pa nije rekao srbi vec srbija.
Link to comment
pa nije rekao srbi vec srbija.
Едитовао сам мало у међувремену...па баш зато и кажем, јесте да је највише Срба било и међу четницима и међу партизанима али не треба занемаривати остале.Када неко каже да је Србија једина заслужила напад НАТО-а, мисли на све држављане, предпостављам.Као да је хтео са собом да поведе све грађане Србије и покрије их црногорским барјаком.
Link to comment
Едитовао сам мало у међувремену...па баш зато и кажем, јесте да је највише Срба било и међу четницима и међу партизанима али не треба занемаривати остале.Када неко каже да је Србија једина заслужила напад НАТО-а, мисли на све држављане, предпостављам.Као да је хтео са собом да поведе све грађане Србије и покрије их црногорским барјаком.
mislim da apstraktnoj etnickoj skupini uterujes odgovornost za delovanje drzavnog levijatana. npr. nemci nisu zasluzili bombardovanje zato sto je i pitanje sta su i ko su nemci ali je nemacka drzava zapravo zasluzila (ucinilia sve u svojoj moci da se to i desi). mislim da bi se prema tim pitanjima trebalo odnositi malo zrelije.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Па зато сте ви ту да дајете смернице, тезе...Разумео сам, Капа није мрзео никога понаособ, убијајући, он је апстраховао физичку појавност и убијао идеологију а НАТО је подржавао јер је сама држава Србија заслужила бомбардовање, односно учинила све у својој моћи да се то и деси.Да, да...видиш Зугуроше да тема није бесмислена.Где би сазнао да је Капа био филозоф-сензуалиста?

Link to comment
Па зато сте ви ту да дајете смернице, тезе...Разумео сам, Капа није мрзео никога понаособ, убијајући, он је апстраховао физичку појавност и убијао идеологију а НАТО је подржавао јер је сама држава Србија заслужила бомбардовање, односно учинила све у својој моћи да се то и деси.Да, да...видиш Зугуроше да тема није бесмислена.Где би сазнао да је Капа био филозоф-сензуалиста?
divim se vasem gandijevskom pacifizmu koji treba da se postara da jaci tlaci a da se ipak ne nadje neko ko je najaci. kapa je samo podvukao da je delovanje drzave srbije dovelo do bombardovanja. sta je on mislio na stranu. mogla je njemu u straznjici biti i ruka sonje biserko koja mu poput dzima hensona trbuhozbori ali ovde je rekao i srbija i zasluzila. srba se nije doticao. mnogo se migoljite visosti. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Па не тврдим ја да је мрзео Србе, анђели с тобом.Мислим да се из његових изјава види да је мрзео много шире, свеобухватније.Ово мора да је утицај старог имама, кажи Вилби, зар није?Si possis recte, si non, quocumque modo rem

Link to comment
Па не тврдим ја да је мрзео Србе, анђели с тобом.Мислим да се из његових изјава види да је мрзео много шире, свеобухватније.Ово мора да је утицај старог имама, кажи Вилби, зар није?Si possis recte, si non, quocumque modo rem
ne vidim tu mrznju no ako je ima nije ona uvek losa. greh treba mrzeti, zar ne?Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...