Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

 

ne reagujem na sitne provokacije


 

restoran kome je cover na guglu karađorđeva sa pomfritom

:covid19:

to im je marketing za juzne predele, a onda kad dodju zaskoce ih supom od morke i perkeltom. zrtva vec sutradan staje u red za madjarski pasos.

true story.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
On 14.9.2021. at 10:12, banatjanin said:

 

Realno, najgora pečenjara u kojoj sam bio. Konobari nadobudne bezobrazne seljačine, jagnjetina poluživa, prasetina debela i neukusna, procenili da smo u prolazu, uvalili but. Salate industrija, kao i lepinja, rakije preskupe. Ne izdaju fiskalni nego blok račun, kartica, očekivano, ne može. A ni kod onog Dragiše nije bolje. 

 

Nego, hvale mi van Čačka, na nekom jezeru, pečenjaru Kod brane (dakle, ne BranA, nego branE), navodno vrhunska teletina. 

 

 

 

Zašto, jbt? To je realno trideset sekundi telefona... :)

Mesto Parmenac na jezeru Medjuvršje, selo mi je preko puta kazu svi da samo teletinu prodaje. Uvek kad prodjem gužva.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Imas Nas salas kod Sombora, samo pazljivo sa navigacijom, moze te odvesti u kukuruze. Gledaj vise znake kraj puta.

Vracaj se istim putem, jer ce te navigacija sigurno odvesti u kukuruze :D

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Na povratku iz Soluna, da li ici opet u Leskovac u Gros ili neki drugi restoran ili promeniti i otici u Vranje?

 

E sad, osim sto sam u Vranju bio u "vojsci" nekih 19 dana, nemam pojma gde se tamo dobro jede?

 

Da, zvuci cudno, ali bih voleo preporuku za dobar restoran u Vranju :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...