Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

13 minutes ago, ivy said:

ja se izvinjavam znam da je 100 spominjano ali nemam sad vremena da citam temu...trebaju mi predlozi na Nis?

 

Zapravo ti ne trebaju.

 

U samom centru grada Nišlijska mehana, ili Galija npr.

Nedavno je otvoren restoran Stambolijski, pa ukoliko svratiš, javi kakav je zaista.

Dagi plus ovčetina.

 

I milion drugih...

Link to comment

a znam da je ,,svuda dobro,, ali idemo na planinarenje pa kad sidjemo uvece u grad da imamo spremno neko mesto za veceru

ali svakako cemo videti jer ce biti 3:3 vegeterijanci-mesojedi  :isuse:

Link to comment

na Suvu planinu ali nije Trem...vrhovi su Pasarelo - Preslap - Rženac - Smrdan i mozda Divna Gorica ako stignemo

 

Suve Planine 45km a svi idu samo na Trem  :dry:

Edited by ivy
Link to comment
1 hour ago, ivy said:

ja se izvinjavam znam da je 100 spominjano ali nemam sad vremena da citam temu...trebaju mi predlozi na Nis?

 

 

Mali podrum definitivno prvi pik, bolje sa rezervacijom, jagnjaca sarmica i jagnjetina odlicne, mada je sve sto sam probao dobro.

Amfora isto skroz dobra, rebarca na kajmaku odlicna.

Trpeza isto odlican restoran.

Dva jarana odlican svakojaki rostilj, ali malo jace cene. Isto vazi za Dagija.

 

Mehana za izbegavanje, malo losija klopa nego u ovim gore, ali zato cene mnogo jace. Isto i vazi i za Meze. Galija je bezveze, a u Stambolijskom nisam bio, mada mi deluje da je tu tek berba usiju. Berba usiju je, provereno, u i Mraku i Oracu. Za totalno izbegavanje definitivno Biser (nekadasnja lokacija Mehane kod teniskih terena na tvrdjavi), uzasna hrana, uzasna.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 2.11.2021. at 20:58, Milosh76 said:

Na povratku iz Soluna, da li ici opet u Leskovac u Gros ili neki drugi restoran ili promeniti i otici u Vranje?

 

E sad, osim sto sam u Vranju bio u "vojsci" nekih 19 dana, nemam pojma gde se tamo dobro jede?

 

Da, zvuci cudno, ali bih voleo preporuku za dobar restoran u Vranju :D

Ne znam da li je kasno, kolega moj se kune u vranjsku kafanu Kod Bake. Stalno tamo svraća kad god ide u tom pravcu. Tako da je ovo preporuka iz druge ruke.

Link to comment
3 minutes ago, Behemoth said:

Ne znam da li je kasno, kolega moj se kune u vranjsku kafanu Kod Bake. Stalno tamo svraća kad god ide u tom pravcu. Tako da je ovo preporuka iz druge ruke.

Mislim da sam nekome ovde već preporučivao.

 

Zakivaju.

Link to comment
1 hour ago, Behemoth said:

Ne znam da li je kasno, kolega moj se kune u vranjsku kafanu Kod Bake. Stalno tamo svraća kad god ide u tom pravcu. Tako da je ovo preporuka iz druge ruke.

Nije kasno, idem tek sledeceg vikenda na povratku iz Soluna.

 

Hvala. Cuo sam za to mesto, drugar mi je preporucio nesto sto se zove Kod Mrkelu :D  Pa cu da vidim nesto od ta dva.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

Nije kasno, idem tek sledeceg vikenda na povratku iz Soluna.

 

Hvala. Cuo sam za to mesto, drugar mi je preporucio nesto sto se zove Kod Mrkelu :D  Pa cu da vidim nesto od ta dva.

i ti se jos razmisljas da propustis ovo? qq :laugh:

  • Haha 3
Link to comment

Izgleda da cu morati da idem, nema mi druge :D 

 

  

1 hour ago, Milošica said:

Mislim da sam nekome ovde već preporučivao.

A ti si iz tih krajeva... Kakav je "kod Mrkelu"?

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...