Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

8 minutes ago, banatjanin said:

 

Realno, najgora pečenjara u kojoj sam bio. Konobari nadobudne bezobrazne seljačine, jagnjetina poluživa, prasetina debela i neukusna, procenili da smo u prolazu, uvalili but. Salate industrija, kao i lepinja, rakije preskupe. Ne izdaju fiskalni nego blok račun, kartica, očekivano, ne može. A ni kod onog Dragiše nije bolje. 

 

Nego, hvale mi van Čačka, na nekom jezeru, pečenjaru Kod brane (dakle, ne BranA, nego branE), navodno vrhunska teletina. 

 

 

 

Zašto, jbt? To je realno trideset sekundi telefona... :)

 

Da nije preporuka potekla odavde (nisam išao tamo)?

 

 

Link to comment

kad smo kod čačanskog kraja ima u mrčajevcima(u centru, glavna džada pre oš sa leve strane kad se ide od čačka) pečenjara koja je izmislila pečenje i za brana i za dragišu

Link to comment
14 hours ago, Milosh76 said:

Dobra je Vetrenjaca, stalno puna, tesko je da se samo bane, mora rezervacija.

Hm, ja sam bio par puta radnim danom, oko 2-3, ni 30% popunjeno...

 

Inače nešto mi nije bilo ok... Deluje jako primamljivo sa puta, ali čak ni pogled kad sedneš nije onakav kakvim očekuješ... Klopa, nako...Šta znam... Nije wau, a nije ni da kažem da je loše...

Link to comment
 
Zašto, jbt? To je realno trideset sekundi telefona... [emoji4]
Pa zato što čim "mora da se zakaže" znači da neko mora i da "izduva" [emoji57]
A i brate volim da banem, bez nekog preteranog planiranja, danima unapred...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa zato što čim "mora da se zakaže" znači da neko mora i da "izduva" emoji57.png
A i brate volim da banem, bez nekog preteranog planiranja, danima unapred...

 

Ovo. 

 

Hoću da jedem kad mi je gušt. Spontano, brt

  • +1 1
Link to comment
Meni to malo liči i na foliražu ili da izbjegnu cimanje, ispade da naši ljudi ne izbivaju iz kafana i restorana, nije to nikad bio sport za široke narodne mase.
i ja sam pomislila neshto slichno, kao koliko to tachno sveta cele srbije ide u chachak da jede. ali od kad su uveli liste chekanja i za blokovske frizere, nishta ne chudi.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
58 minutes ago, James Marshall said:

Meni to malo liči i na foliražu ili da izbjegnu cimanje, ispade da naši ljudi ne izbivaju iz kafana i restorana, nije to nikad bio sport za široke narodne mase.

 

ne pričamo ovde o fine dinning restoranima, već o poštenim pečenjarama, krčmama i kafanama, što su nekako baš proleterska, narodna mesta.
negde mi je logično da tamo gde je klopa odlična, cene razumne, osoblje i atmosfera dobri, bude i pun lokal i da nema uvek mesta. u lošoj kafani ne treba da se zakazuje.
volim i ja da banem, ali stvarno mi nije problem da pozovem i znam da ću sesti.
bilo bi foliranje da rezervišeš i dođeš u poluprazan lokla, ali Mali hrast i takva mesta na glasu su obično puni do zadnje stolice kad god da baneš.

 

 

Link to comment
11 hours ago, banatjanin said:

 

Nego, hvale mi van Čačka, na nekom jezeru, pečenjaru Kod brane (dakle, ne BranA, nego branE), navodno vrhunska teletina. 

 

 

 

Restoran "Kod Nemca", kod brane u mestu koje se zove Parmenac.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...