Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Da li je neko bio u pecenjari kod postara u Arandjelovcu?

Trebalo bi da je pre trokrake raskrsnice Orasac - Topola - Arandjelovac. Iz pravca Orasca.

Trebalo bi da je kvalitet malog hrasta...

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
On 7.8.2021. at 19:27, Milosh76 said:

Da li je neko bio u pecenjari kod postara u Arandjelovcu?

Trebalo bi da je pre trokrake raskrsnice Orasac - Topola - Arandjelovac. Iz pravca Orasca.

Trebalo bi da je kvalitet malog hrasta...

 

Zapravo, uz mog iskustva, bolji od Malog hrasta, bar utoliko što im i jagnjetina jednako kida, topi se kao prasetina. 

Generalno, Aranđelovac se nekako nametnuo kao mesto sa najboljim pečenjem u Srbiji. Osim MH i Poštara nisam jeo na drugim mestima, ali kažu da skoro nigde nema greške

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima li neka kafana/restoran na potezu Beograd-Zrenjanin-Kikinda koju vrediti posetiti? Da ima i neke supe/corbe da se pojede, da ne bude samo rostilj.

 

Bio sam vec u Trofeju u Stajicevu, restoranima Stara zanatlija i Kamel u ZR, a u Kikindi bio u onom Twenty. Bilo OK, nista spektakularno ali pristojno - no kopka me ima li nesto bolje? :)

 

Link to comment

Ja bio prosle godine u ovo vreme i stvarno jeste lepo. Za hranu ne znam, jer nisam stigao do nje. Usluga je katastrofa, konobar nismo mogli dozvati bar 15 minuta.

 

Jedva posrkali kafu i zapalili.

 

Ono sto bih ti ja preporucio je salaš Lujza u Belom Blatu. Mali salaš, nekoliko stvari na meniju, ali meni bile vrhunske. Ne sećam se da li je bilo čorbe i supe, znam da je bilo gulaša nekog i kobaja od mangulica.

 

edit:typo

Edited by Behemoth
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, napadaj said:

U stvari možda bi mogao da svratiš do Kaštela u Ečkoj, tamo je lepo.

https://visitzrenjanin.com/lovacki-dvorac-kastel-ecka/

 

 

Ali se ne sećam kakva je hrana, davno sam bio. Sumnjam da imaju rinflajš i slično. :D

 

 Bio sam prosle godine i nije bas ostavilo neki previse pozitivan utisak na mene. Ambijent je lep, vidi se da je neko ulozio fine pare da ga sredi tako, ali se isto tako vidi da od tada zutu banku nije ulozio u neko investiciono odrzavanje. Hrana prosecnog kvaliteta, usluga amaterska ("ja tu preko leta pomazem"), cene malo jace, sve u svemu nisam nesto preterano bio zadovoljan. Mada je ambijent zaista lep i steta sto i hrana/usluga to ne prati. 

 

 

Link to comment
39 minutes ago, Behemoth said:

 

 

Ono sto bih ti ja preporucio je salaš Lujza u Belom Blatu. Mali salaš, nekoliko stvari na meniju, ali meni bile vrhunske. Ne sećam se da li je bilo čorbe i supe, znam da je bilo gulaša nekog i kobaja od mangulica.

 

 

 

Hvala, ubelezicemo! :)

 

Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

@banatjanin

 

Da li si u Plešu jeo u Salusu ili Svetom Nikoli i kakvi su ti bili utisci?

 

u Salusu

 

pastrmka ja bila odlična, ultra sveža i dobro pripremljena, prijatan i ambijent

 

ali ima samo to, pastrmka, salata, hleb

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...