Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Odjednom mi se danas zacrvenelo, kao za low battery, iako je procenat dobar, a i namestila sam da se aktivira tek kad baterija padne na 30%.

Šta se dešava? :(

 

Screenshot_20240716-155232.jpg.9a2041d8523fb37a5de5831f2a51835a.jpg

 

Edit: jedno dete mi je slučajno kliknulo battery saver, sad sam otkrila. :lolol: 

Izvinjavam se na dizanju teme.

Edited by Klara
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, Klara said:

Odjednom mi se danas zacrvenelo, kao za low battery, iako je procenat dobar, a i namestila sam da se aktivira tek kad baterija padne na 30%.

Šta se dešava? :(

 

Screenshot_20240716-155232.jpg.9a2041d8523fb37a5de5831f2a51835a.jpg

 

Mozda si ukljucila "battery saving" opciju koja redukuje funcionalnost (iskljuci gps prijemnik) i performanse aparata zarad duzeg trajanja baterije.

 

Link to comment

Edit, čitaj edit. :lolol: @x500

 

Prvo sam mislila da je riknula baterija zbog visoke temperature, jer sam ga držala u rukama na 10 minuta.

Sad moram da se počastim sladoledom zbog proživljenog stresa. :sleep:

Hvala ti!

  • +1 1
Link to comment

Ukraden mi telefon dok smo se raspakivali u apartman u Neos Marmarasu, valjda sam ga zabo na auto privremeno ili tako nesto, uglavnom neko je u prolazu video i maznuo, crko dabogda. Kasno sam primetio jer mi je to drugi telefon pa sam kasnije tek preko find ny mobile otisao na zadnje mesto gde je bio onlajn, neko poljance iza restorana Dimitris Tavern, pretrazio sam u slucaju da ga je tu bacio ali nista.

 

Jel postoji neka varijanta da se trazi preko IMEI broja ili nesto slicno? 

  • Tužno 1
Link to comment
On 18. 7. 2024. at 21:22, shimpu said:

Kako da iskljucim ovo sto mi nudi? Svaki put je nesto drugo u pitanju

Screenshot_2024-07-18-22-19-55-117_lockscreen.jpg

 

Ništa me na Ćaomiju ne nervira nego ta ikonica dole levo.

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Jel postoji neka varijanta da se trazi preko IMEI broja ili nesto slicno? 

Neki od proizvodjaca, Samsung npr, omogucavaju da ptonadjes telefon na osnovu registracije, cak i nakon resetovanja na fabricka podesavanja. 

 

Naravno, druga opcija su organi reda koji mogu da izvrse potragu na osnovu IMEI.

 

Link to comment
57 minutes ago, x500 said:

 

 

Naravno, druga opcija su organi reda koji mogu da izvrse potragu na osnovu IMEI.

 

I koje realno boli kurac da to rade u 99% slucajeva...

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Srpske svakako boli paja a verujem i ostale. Ovde cak i nema policija nego mi rekli da odem do neke coast guard i tamo prijavim, vise u fazonu da je mozda ostavio tamo taj koji je ukrao nego sto ce da traze pa cu da probam sutra ili u ponedeljak.

 

Odradio sam preko neta neke gluposti, prijavio kradju preko nekog IMEI sajga da ga stave na black listu da je ukraden i slicno ali teska prica. Daj Boze da je bacio sve negde u more i da nije izvadio sd karticu.

Link to comment

Kuku, sad kad se pojavi arhiva fotki i klipova na sajtovima za odrasle...:ph34r:

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Moglo je biti svasta ali nece ipak, ladno sam ostavio telefon u sorcu na dnu kofera kad smo se raspakovali, kretencina

 

Ajde reci feeling kada si ga našao?

 

Ne mogu pare da plate...

Link to comment

Olaksanje ali mnogo manje nego sto sam ocekivao, valjda zato sto imam jos 99 zivotnih problema koji su iste ili vece vaznosti pa je bilo ono meh... ali ipak je mnogo dobro a to sto sam ja prso po svim savovima je nesto drugo😁

Link to comment
On 20. 7. 2024. at 16:24, Zli Gli said:

pa sam kasnije tek preko find ny mobile otisao na zadnje mesto gde je bio onlajn, neko poljance iza restorana Dimitris Tavern, pretrazio sam u slucaju da ga je tu bacio ali nista.

 

Čekaj, da li si i sam bio na tom poljančetu ranije?

Link to comment

Ne, jedino logicno mi je da smo mozda prosli tom ulicom gde je restoran kad smo dolazili a da je gugl malo omasio za tih 30-50 metara koliko je obelezeno mesto od ulice kojom se prolazi pa je zato doslo do zabune. Mada ne kapiram kako kasnije nisam imao neta na tom drugom telefonu kad je sve vreme bio nakacen na mobile hotspot od glavnog koji koristim, definitivno cudna situacija.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...