Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Sve je ok.

Menjao bih svoje bogatstvo za tvoje mlade godine. :P

Bez zajebancije, Lenovo mi je OK kupovina.

Moguće da su ti kineski kinezi još bolji ali ne mogu da savetujem kupovinu koja ima upitnu i komplikovanu garanciju.

Mislio sam na to da Lenovo preko kineskih sajtova kosta duplo manje.

@Fei ima i manji. Lenovo je velicine kao moj. Veceras cu da vidim sta ima u velicinama 4.3, 4.5,4.7 incha. Ja sam burazeru uzeo neki od 4.7 incha kukao kao veliki al navikao se za jedan dan.

Link to comment

Ma mnogo je to, ne mogu to da nosim i nemam sta da se navikavam.

Tih 5 inca je taman duplo vece od E52.

 

Narucivanje i cekanje da dodje iz Kine mi nije opcija, hocu da kupim telefon u narednih 5 dana u vrh glave i zavrsim s tim.

Link to comment

Dobro ti kaže Moća.

Navikneš se za par dana na veći displ.

A dobro je... I surf i čitanje i email i "TV" Da, obično bude "Ma šta će mi, meni treba samo halo, sms a za drugo imam tab, imam notebook". Ali...

Link to comment

Mozes veruj mi kad je mogao moj burazer mozes i ti sigurno. A onda ces se oduseviti displejom i sta sve mozes lepo da citas i gledas na njemu :D

Link to comment

Valjda ce se javiti neko normalan sa konkretnom preporukom kao prethodnih par puta :fantom:

 

Pogledajte, jebote, kolika je Nokia E52 u odnosu na taj gradjevinski materijal koji preporucujeta vas dvojica. A to mi je otprilike savrsen telefon, samo da nije zastario i da ga nisam polomio ovoliko.

Link to comment

Vidis kako sam te prizvao... Nokia, dabome!
Daj konkretnije neki broj, ovo ono...

 

edit: sta je WP-sekta? 

Edited by Feindouno
Link to comment

@Fei: Windows Phone, analfabeto! Kucaj u searchbox Lumia i gledaj redom šta ima... Dual SIM ti je recimo ovaj, a bio bi baš glavni baja u avionu za Bahiu kada bi uzeo neki od tih četvorocifrenih novijih što ćeš dobiti u pretrazi. Ako imaš Windows 8 na laptopu, već si navikao na estetiku, što je dodatni plus.

 

edit:@

Edited by Töölönlahti
Link to comment

uzni si iphone. tačka. nema dalje.

 

nikad apfel™!

@Feić: Windows Phone, analfabeto! Kucaj u searchbox Lumia i gledaj redom šta ima... Dual SIM ti je recimo ovaj, a bio bi baš glavni baja u avionu za Bahiu kada bi uzeo neki od tih četvorocifrenih novijih što ćeš dobiti u pretrazi. Ako imaš Windows 8 na laptopu, već si navikao na estetiku, što je dodatni plus.

 

edit:@

Prekinuces s tim. Odmah. 

 

Ne mora dual sim uopste a na laptopu (nazalost) imam Windows 8 i jesam navikao na njega (pati njalle™) iako je ogavan.

Vec mi je neko preporucio Lumiu 625, sad se sjetih. Jer™ bolja od ove tvoje?

Pogledao sam sad neki cetvorocifreni, citao sam do 220 grama i ugasio. 

 

edit: sve cigle leptejebo, 4.5 inca, 4.7 inca... :ph34r:

Edited by Feindouno
Link to comment

:D

Problem kod tih manjih telefona je što su uglavnom ozbiljno slabijeg hardware-a.

512 MB, sporiji procesori, lošija kamera i sl.

WP ti može biti rešenje, lepo radi i na slabijim uređajima.

Naravno, ne očekuj da bilo koja lumnia ima ikakve veze s pokojnom e52.

Link to comment

Ne ocekujem, vec sam se pomirio s tim i psihicki se pripremam za ovaj dan vec mjesecima.

625 mi djeluje bolje od 630 iako je cigla malo veci. Sta ti mislis njalle™?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...