Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Koliko sam samo srećan što više ne moram da koristim mobilni internet telenorove "pametne" mreže, ne merem opisati. Pogotovu taj spori koji je toliko spor da je neupotrebljiv, sa tim da nije bio spor dok nije bilo opcije da "doruči" taj skupi, do the math. Odvratni su. 

Link to comment

Hoću samo da kažem da je taj spor toliko spor da bukvalno nemaš izbora nego da uplatiš. Ne mora da bude ni super brz samo da nije nefunkcionalan. Da ne pričam da i ovaj "brzi" radi kod vipa 5x brže i pouzdanije. 

Link to comment

Kod mene u STP gomila ljudi kuka, valjda zavisi od signala i predajnika, možda si na povoljnoj lokaciji. I vidim očigledan napredak posle prelaska kod VIP-a.

 

No nevermind, da ne trolam(o).

Link to comment

Ja cekam HTC Desire 601, treba da im stigne svaki dan, a kazu svakako do kraja februara, do kada im vazi i ona akcija -20/30/40/50% na racun svakih 6 meseci...

Link to comment

E, baš sam i ja hteo da uzmem desire 601 kod VIP-a, pitao za mišljenje na Android temi.

Uzeo bih smart 400 i tarifni dodatak od 1GB što značajno snižava cenu telefona, samo ne znam da li onda imam taj popust od 20-50% samo na pretplatu ili na pretplatu + tarifni dodatak. Ovo prvo mi deluje verovatnije.

Edited by mr@ki
Link to comment

samo ne znam da li onda imam taj popust od 20-50% samo na pretplatu ili na pretplatu + tarifni dodatak.

 

Ovo prvo, mos def.

 

Uzeo bih smart 400 i tarifni dodatak od 1GB

Promo vazi tek od smart 700, ali valja izracunati koliko te kosta 700+1gb (1620,00), cini mi se da mozes komotno da uzmes smart 1200 za slicnu kintu (1592,00) i da opet imas (skoro) giga neta, ako ne deres pozive i smsove... Btw, sad sam prosao pored Vipa, nije jos stigao 601...

Link to comment

Ovo prvo, mos def.

Promo vazi tek od smart 700, ali valja izracunati koliko te kosta 700+1gb (1620,00), cini mi se da mozes komotno da uzmes smart 1200 za slicnu kintu (1592,00) i da opet imas (skoro) giga neta, ako ne deres pozive i smsove... Btw, sad sam prosao pored Vipa, nije jos stigao 601...

Mislim da važi za sve smartove ako si nov korisnik, za one koji obnavljaju ugovor mora bar smart 700 .

Stvar je u tome što taj tarifni dodatak u startu dodatno snižava cenu Desire 601 za 8k dinara.

Po nekoj mojoj računici smart 400 bi mi najviše odgovarao, cak i to mi je previše jer bih ga trošio uglavnom za pozive. Sms ionako ne koristim mnogo, tu su i Viber, WhatsUp...

Skoknuću večeras do poslovnice da se raspitam.

 

Opasno se lomim i oko Nexusa 7. Ne daju mi se sad tolike pare za tel (31500 uz pomenuti paket) ali opet, dug je period dve godine...

 

Brine me malo i VIP mreza, znam da je ranije bilo problema sa signalom, jel sad sve kako treba?

Ja sam na Telenoru ali bih se prebacio...

Link to comment

Pa ako uzmes Smart 1200 imas okvirno 1gb neta (kad odbijes pozive i sms-ove), fon platis na 6 rata po 2800 din, a pretplata ti je 1600-1400-1200-1000 kinti mesecno... Meni to OK.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...