Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

nije napajanje nazadovalo nego se nije razvijalo po murovom zakonu :)

 

zavisi šta smatraš pod smart, ako misliš sa OS, ne znam kakvi su ovi što gruvaju firefox, ali generalno mislim da tu, pored multikor procesora, dosta rama i grafike jako puno ode na WiFi i ostale razne konekcije, i na ekran, koji, je l', treba tom velikom površinom da lepo svetli.

 

Meni je huawei G510, veliki telefon, praktično odsečen od sveta, ništa net, ništa wifi, osvetljenje na auto, slušam ponekad muziku, nema igranja, nema neta, snimim poneko predavanje, traje preko dva dana, možda i puna tri, nemam osećaj, pošto kada stavim da kopiram snimke on se već i puni. Ali mi se nije desilo da mi je ikada izbacio upozorenje.

Link to comment

prilično sam šokirana da ovi novi telefoni imaju baterije koje traju jedan dan, najviše dan i po, ako ih ne drndate internetom i ne pričate puno.

kako je moguće da računarska tehnika ode za par godina u neslućeno male dimenzije i mogućnosti, a napajanje nazaduje? mislim, boli me uvo za aplikacije, ako moram da vučem gajtan sa sobom i zveram da li okolo ima neki šteker.

 

ujedno, i pitanje - da li postoji dobar smart telefon sa baterijom od bar tri dana? 

 

Sve je to posledica napretka tehnologije, veliki ekrani, kvalitetnijitj brži hardware, konstantno sinhronizovanje svega i svačega u pozadini, fejsbuci, mailovi, kojekakvih aplikacija itd, itd. Nekad su telefoni radili 2 stvari, sada rade sve, kratak vek baterije je posledica toga. 

 

Imam lg g2, baterija traje 2 dana šta god da mu radiš, milina. Vremenom će i to da se popravi pošto su hardwerski telefoni postali brzi i više nego što je potrebno, tu ima polja za napredak.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

kako je moguće da računarska tehnika ode za par godina u neslućeno male dimenzije i mogućnosti, a napajanje nazaduje?

па не назадује, само не може да испрати повећање потрошње, као и захтеве тржишта да се стално праве што тањи уређаји са што већим резолуцијама, моторала је покушала са moto x да заузме другачији став и сконцентрише се на функционалност уместо спецификација, али људи не желе 720p екран и дуал кор процесор без обзира да ли се разлика у односу на јаче моделе види или не, тако да се баш и није продавао

 

ujedno, i pitanje - da li postoji dobar smart telefon sa baterijom od bar tri dana?

можеш погледати овде да ли ти нешто одговара http://www.phonearena.com/news/Mobile-Olympics-phones-with-the-best-battery-life_id50426

Link to comment

odličan je u radu, jako fluidan, za te pare mislim da nema bolje kupovine

Koliko para i koji OS!

 

Poslato sa WC šolje using BVK

Link to comment

mob (HTC One S) mi crpio jače bateriju koja je uspevala da izdrži max 1 dan. odno juče u begram na servis dok je pod garancijom, zamenili mi bateriju i mat. ploču za 1 dan.

 

ja zadovoljan uslugom, sad samo da vidim koliko će trajati baterija

Link to comment
  • 1 month later...

Nisam znao da je Telenor krenuo sa promocijom svojih tarifnih paketa putem govornih poruka/poziva.

Sad znam.

Upravo sam primio cim sa +381639000

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...