Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jel zna neko nešto o Gigabyte telefonima? Zanima me konkretno ovaj, cena mu je oko 160 evra. Po specifikacijama deluje da vredi te pare, ali bih voleo da čujem nešto iz prve ruke ako je moguće.

Link to comment

Uzeh danas ajfon 5 i prevelik mi :lol: Verovatno ću da se naviknem brzo, al neverovatno koliko mi je čudno što je telefon vecći za koji centimetromilimetar.

Link to comment

A to što je tanji ti ne smeta? :DŠalu na stranu, meni ta petica baš dobra, posebno u crnoj varijanti. Nisam korisnik iPhonea ali imao sam malo prilike da se igram i sa ovim i predhodnim modelima i ovaj mi nekako ostavio najbolji utisak. Neverovatno je lagan za tu diagonalu i baš mi zato bilo neobično kad sam ga uzeo u ruke prvu put, kao da fali baterija ili tako nešto, ali brzo se navikne i jako dobro leži u ruci.

Edited by mr@ki
Link to comment

Gledam u poslednje vreme ove slučajeve kako se dede i babe gube po gradu usled starosti, druženja sa Alchajmerom i tako to. Pa da priupitam ima li u ponudi u Srbiji da se nađu mobilni telefoni "za seniore", koji kojih nisu bitni ovi hajp atributi oko ekrana, rezolucija, appova i ostale buranije, nego neke druge stvari. Tastere sa velikim brojevima koji se vide i kad spadnu ili izgube se cvikeri, koji imaju dugme za poziv za pomoć (kojem se može proizvoljno dodeliti broj), imaju eventualno kompatibilnost sa slušnim aparatima (M3/T3) itd?Hagenuckfono.JPG

Link to comment

Imao je VIP ja hteo kevi da kupim ali nije bilo šansi da ubodem kad imaju , rekli mi da idu ko alva!Send from WC šolja by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...