Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

iPhone 5:“It’s made entirely of glass and aluminum.”“It’s the thinnest phone we’ve ever made, and the lightest.”18% thinner than iPhone 4S, 7.6 mm20% lighter than the 4S, 112 gramsRetina display, 326 PPI, 1136 x 640 screen resolution, 16:9 aspect ratio“The new screen on iPhone 5 is a 4 inch display.”44% more color sturation“We’ve added HSPA+, DC-HSDPA, and yes… LTE.”“There’s now a single chip for voice and data, and a single radio chip.”The Apple A6 chip - ”Compared to the A5, it’s two times faster… but 22% smaller.”Battery exceeing the one in iPhone 4S. 225 hours in standby, 8 hours 3G talk time.Camera: 8mp, backside illuminated, hybrid IR filter, Dynamic low light mode, precision lens alignment, sapphire crystal.The most amazing new feature in the iPhone 5 is called panorama - It’s panorama mode.1080p video, improved video stability, face detection — you can take photos while shooting video.Three microphones, bottom, front, and back.
Link to comment
Evo ih sektasi. :DEdit: Da, stvarno izgleda lepo i kvalitetno.
Haha, jebo te sektaš, znaš :D Ja sam prosvećeni konvertit. Sutra bih se vratio na Android i pazario HTC One X kad bi mi HTC il Google garantovali da ću u naredne 2 godine imati redovan apdejt na najnoviji OS.
Link to comment
Haha, jebo te sektaš, znaš :D Ja sam prosvećeni konvertit. Sutra bih se vratio na Android i pazario HTC One X kad bi mi HTC il Google garantovali da ću u naredne 2 godine imati redovan apdejt na najnoviji OS.
Zezam se Dize. :DDa mogu redovno kupiti i da Apple pokrije zemlju Srbiju kao sto je red verovatno bi se pridruzio.
Link to comment

Jebeš pokrivanje zemlje ako ga mobilni operatori ne uvrste u svoju ponudu. Belgija je pokrivena ali zbog nekog imbecilnog zakona o zaštiti potrošača ne postoji opcija za kupovinu uz ugovor (koja ti daje i "nižu" cenu, jel) , tako da tlf mora da se iskešira u celosti.

Link to comment

moja grеška za blic ... bio sam ubeđen da ga ni 4s nije imao :(ali opet, mene to ne interesuje :)jedino što priznajem da je bolji od drugih je da baterija stvarno drži ... dugo!sve ostalo .... nja - pretenciozno@Digjel misliš na oficijalno apdejtovanje ili ... pošto nije nikakav problem da se nabudži ICS na starije telefone.

Edited by eye of the beholder
Link to comment
jedino što priznajem da je bolji od drugih je da baterija stvarno drži ... dugo!
Ma tuki drži duže :lol: Punim ga jednom dnevno plus imam case sa dodatnom baterijom, pa ti vidi.
Link to comment

Staznamtm, inovacije koje su doneli me ne uzbudjuju bas toliko da slinim, cak mi sve u svemu deluje da je 4S u odnosu na prethodnika doneo vecu revoluciju nego ovaj u odnosu na 4S. Apropo velicine, po meni je samo statisticki podatak da li je 18% deblji ili tanji. Cak mi se licno vise svidja kad je telefon masivniji, a i dizajn cetvorke mi je i dalje originalniji nego novog ceda. Prosirili ekran? Ako se ne varam konkurencija tu pricu odavno fura. Siri je malo poboljsan ubacivanjem novih opcija, kamera fakticki ostala ista, panorama view vec vidjena. I LTE je vec neko vreme na trzistu (Samsung, HTC). Cela prezentacija mi je bila ustogljena i pomalo bljutava, "mi pa mi", "nema lepseg, nema boljeg".... Pretenciozno, kao na prezentaciji zepter posudja. Mozda sam samo navikao da Apple diktira revolucionarna resenja i pomera granice a ne da polovina novosti na novom produktu budu kopija tudjih resenja.

Link to comment

Ne znam, iPhone je isti kao i drugi telefoni, što ga više drkaš više ti se baterija prazni. Plus su meni vazda uključeni 3G i wifi, jako često bluetooth... Ono što ja vidim kao razliku u odnosu na HTC koji sam imao pre ovoga je da baterija duže "traje" u smislu da dosta sporije riknjava i da joj kapacitet duže ostaje nepromenjen.

Link to comment
Jebeš pokrivanje zemlje ako ga mobilni operatori ne uvrste u svoju ponudu. Belgija je pokrivena ali zbog nekog imbecilnog zakona o zaštiti potrošača ne postoji opcija za kupovinu uz ugovor (koja ti daje i "nižu" cenu, jel) , tako da tlf mora da se iskešira u celosti.
E to koliko znam nece biti uskoro....Edit: Dize, jel' tacno da iphone trosi vise data saobracaja nego android... Naravno, jasno da zavisi kako i sta radis, ali imao si htc sada android. Jesi primetio razliku? Edited by wall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...