Jump to content
IGNORED

Iran: novi front


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

15 minutes ago, Shan Jan said:

mada sve sam sumnjicaviji da je napad pusten al da ne idem u teorije zavere.

 

Zašto teorije zavere? Pritom ne kažem da je Izrael organizovao teroristički napad, ali da ga je istolerisao, to je očigledno.

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
11 minutes ago, Shan Jan said:

Meni ne deluje da je izraelska vojska pokazala nemoc u ovom ratu. Onaj Hamasov napad mozda, mada sve sam sumnjicaviji da je napad pusten al da ne idem u teorije zavere. Ali sada Izrael cisti sustinski jednu dzinovsku gradsku zonu, to niko nikad nije uspeo brzo da uradi. Jos su njihovi gubici mizerni sobzirom da to rade.

 

A slazem se da Izrael koji je u losim odnosima sa zemljama Bliskog Istoka dugorocno nema nacin da opstane. Njima je dovoljno da taj jedan rat izgube i pitaj boga kakvu ce milost onda Arapi pokazati nakon decenija ovoga.

Pa sada, nije neka mudrost "očistiti" urbanu zonu kada sa zemlje, iz vazduha, vode poravnaš sve, ne vodeći računa o civilima, povučeš se, pa evo opet udariš po izbegličkom kampu s bezbedne daljine...

I da to koliko su "očistili" je pitanje. 

  • +1 5
Link to comment

Navodno nešto leti i iznad Iraka. Daj Bože da su sve ove vesti patke.

Edited by Ayatollah
Link to comment

'nači opet ove libanonske Hizbule da stavljaju ruku u vatru za Aja-gazdu ne bi li on primirio svoj Sepah

 

Nepotrošive su :fantom:

Spoiler

(za razliku od Hamasa, njega se može zaboraviti na neko vrijeme)

 

 

1 hour ago, Ayatollah said:

Navodno nešto leti i iznad Iraka. Daj Bože da su sve ove vesti patke.

Letio je ruski ICBM, kažu

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Možda Tu-141? 

Ako se ispostavi kao tačno da je Iran obećao da će biti nežan™ onda Hezbolah ima smisla i ovako povremeno razmenjuju povremeno vatru.

Ništa značajno ako nisi pripadnik UN snaga ili relativno blizu granice. 

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Shan Jan said:

Iskreno vise se plasim izraelskog odgovora nego iranskog napada.

ja bih se vise usrao da zivim u izraelu, okruzen sa svih strana. zato nisam nikad ni hteo da idem tamo. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
10 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

ja bih se vise usrao da zivim u izraelu, okruzen sa svih strana. zato nisam nikad ni hteo da idem tamo. 

Pa ako ideš u nekoj solo/biznis varijanti, volju da se vratiš izgubićeš nakon prolaska carinske kontrole i prilikom ulaska i izlaska. 

Link to comment
×
×
  • Create New...