Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Aha! Sad vrtim film unazad i shvatam da je od pocetka celog serijala ovo prvi put da je neko neinficiran ubijen od strane drugog neinficiranog bez metka u vugla.
370719-esq_03_jenner_whisper_walking_dead_120610_lg_super.jpgSećaš li se ove scene iz poslednje epizode prve sezone, dr Jenner nakon rezultata analiza krvi ipak odlučuje da ih pusti, Rick mu kaže "I'm grateful", na šta će Jenner "The day will come when you won't be". Onda mu nešto šapne. Eto, konačno je otkriveno o čemu se radi.

Svi su zaraženi, samo treba biti mrtav da bi virus proradio.

Mada se ne secam dobro kako su roknuli onu dvojicu u baru, ali to nije ni vazno jer su odmah otisli odatle, da su ostali mozda bi videli da su se i oni povampirili.
A one stotine mrtvih u vozilima na putevima? Zašto oni ne ustaju? :unsure: Inače, odlična poslednja scena u ovoj epizodi, baš stripski.
do kog se broja stiglo sa stripom,btw?
94. Edited by Jolly Roger
Link to comment

Odgledala sam sinoć celu epizodu na Fox Crime-u. Konačno dobra epizoda, samo trebalo je da druga sezona dođe do kraja, pa da bude gledljiva epizoda. I konačno je Šejn eliminisan, po ružnoći i antipatičnosti, može da mu parira jedino princ Džefri Barateon.

Ako sam ja dobro razumela, svi ljudi su zaraženi, samo moraju da umru da bi postali zombiji.

Link to comment

Ja sam za to da jos bar dvoje-troje njih zagine u season finale, i da uvedu neke nove likove u sledecoj sezoni. Ili mozda da se vrati Merle Dixon. With a vengeance :wicked:

Link to comment
A one stotine mrtvih u vozilima na putevima? Zašto oni ne ustaju? :unsure:
Ko zna, možda nije u startu sve tako bilo - možda su neujedeni ljudi umirali normalno, ali sad svi ustaju posle smrti.U stripu je manje-više isto, ujed u stvari izaziva samo neku smrtonosnu bolest koja nema veze sa reanimacijom. Reanimaciju izaziva svaka smrt (osim ako je oštećen mozak). Meni je to nepotrebno rušenje osnovnih postulata zombie mitologije, ali whatevs.BTW epizoda mi je njanjava, prvo jer su svi toliko potrešeni što je umro Dale - čovek koga poznaju otprilike par meseci, i za koga ih je sve redom savršeno bolelo dupe dok je bio živ. Sad kad je umro, odjednom su svi saglasni da rade sve po njegovom :isuse: Drugo zbog Shane-Rick obračuna, toliki buildup i na kraju ćorak. "Nećeš da me upucaš, još si ti dobar, ajde da spustimo pištolje i pravimo se da se ništa od ovog nije ni Haha! Nož u grlo! Zašto si me naterao da te ubijem, a, zašto?!"Ko god je gledao seriju čak do ove tačke bez da je čitao strip, preporučujem mu da pročita bar samo prvih nekoliko epizoda... Shane već tu gine i to na milion puta dramatičniji i više relatable način. Deluje samo kao pristojan lik koji je samo malo puko pod pritiskom, što se i svima ostalima desi pre ili kasnije.
Link to comment
Ja sam za to da jos bar dvoje-troje njih zagine u season finale, i da uvedu neke nove likove u sledecoj sezoni. Ili mozda da se vrati Merle Dixon. With a vengeance :wicked:
i ja se nadam istom. bilo bi zanimljivije.
Link to comment

Naravno da je bio spektakl, mada su neke scene izgledale kao da ih je Veljko Bulajic rezirao. Sve u svemu, sledeca sezona ima ogromnog potencijala, nadam se da ce da je dobro odrade.

Link to comment

Odgledah i ja do kraja 2. sezonu nekako (ne volim bas filmove i serije sa zombijima, ali se ovi bar ponasaju normalno, za razliku od ovih novih, koji su pametni i trce kao bolt)Nadam se da ce pocetkom 3. stradati Carl. Nevidjeno je poceo da mi ide na zivce. Ako nije problem, mogla bi i Lori u paketu. Ona me nervira od pocetka serije.U jednom trenutku sam poceo da navijam za zombije (sa izuzetkom Daryla, on mi je jos uvek kul tip)Sto kaze WTF, sledeca sezona ima potencijala.. Napokon su se sklonili sa farme, koja je smarala do bola, a i

pojavila se Michonne

Link to comment

Gledam ovo na Foxu pa ne mogu da vratim, jel to na kraju izgleda

da su skrenuli levo kod Albukerkija, nabasali bi na neki superutvrđeni vojni objekat, sa vim sadržajima kao što su topla voda, hrana, škole, bolnice i bioskopi, i tu su mogli da žive do kraja srećno i veselo, ali su oni morali da se svađaju ko je veliki vođa i ko ima monopol na informacije. <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...