Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Odlicna prva epizoda druge sezone! Krenuli su bas onako jako™.

Prvo :Hail: za novu glumacku ekipu - James Cromwell, Chloe Sevigny, Sara Paulson, Joseph Fiennes... odlicni su.Mada bi meni bilo najgotivnije da su zadrzali sve glumce iz prve sezone i samo im razdelili razlicite uloge.Dobar je i plot, iako je dosta izrabljivan u horror zanru, ali bolnica/ludnica ce uvek da bude 1 nepresusan izvor inspiracije za horror price.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Odlicna prva epizoda druge sezone! Krenuli su bas onako jako™.

Prvo :Hail: za novu glumacku ekipu - James Cromwell, Chloe Sevigny, Sara Paulson, Joseph Fiennes... odlicni su.Mada bi meni bilo najgotivnije da su zadrzali sve glumce iz prve sezone i samo im razdelili razlicite uloge.Dobar je i plot, iako je dosta izrabljivan u horror zanru, ali bolnica/ludnica ce uvek da bude 1 nepresusan izvor inspiracije za horror price.

A ne smetaju ti "mali zeleni" i robot-pauk iz vrata? Meni začudo ne, ali bi trebalo da mi smeta. No, ko zna šta se tu zaista dešava.

Link to comment

Što pišete u spoilerima kad ništa ne spoilirate? :unsure:Odgledao i ja S02E01 AHS, iako nisam gledao prvu sezonu - čuo da nema kontinuiteta, pa reko' da probam. Nije loše, zaplet deluje zanimljivo, kao i obično sucker sam za sve moguće asylum priče. S druge strane, izvedba mi je mestimično... jadnjikava. Npr. nabudženi PC elementi, tipa mixed race i gay brakovi, čisto da se zna za koje od milion likova treba da navijamo :isuse: Onda, apsolutna pretrpanost PG-13 verzijom seksualnosti - nepodnošljivo. Svi se jebu u donjem vešu, naravno. Takođe, protagonista (?) mi deluje kao da je pao s Marsa, baš mu ne stoji uloga izmučenog pacijenta i alleged masovnog ubice.

Link to comment

Posto sam i ja sucker za sve te asylum horrore, gledala sam naravno, ali moram da primetim jednu stvar

navodni masovni ubica i tezak slucaj poremecenosti seta se mrtav ladan medju ostalim pacijentima kad su ga doveli, umesto da lezi vezan u samici :/ super mi je bio paklena pomorandza momenat kad ga je dohvatio doktor mutant master

zabava za sve pare, svidja mi se za sada :)

Link to comment
Onda, apsolutna pretrpanost PG-13 verzijom seksualnosti - nepodnošljivo. Svi se jebu u donjem vešu, naravno.
Ova serija je napravljena za americku ("cable") TV. Nije za HBO ili Showtime. Tako da gole sise, dupeta, a tek full frontal (male or female) nema sanse da vidis.
Link to comment

Ne moraju gole sise i dupeta, ali ne mora ni svako svakog da spopada svaka dva minuta, majku mu! Guraju ti taj tzv. seks u lice konstantno, da bi držali pažnju, šta li. Samo sam čekao kad je onaj Dr. Mengele vezano Bloody Fejsu™ da bude nekakvo sugestivno guranje dildoa pred lice...

Link to comment

AHS sad već raz-bi-ja!Ovo sve do jaja. Prva epizoda je nadmašila očekivanja. Bolnica je skeri i super mi je što su tu novi likovi, a ovo dvoje ostali kao neki meta karakteri. Mada mi naravno nedostaju Alexandra Breckenridge i Kate Mara.Ni meni nije jasan onaj x files momenat. Očekujem da spakuju neki Rozvel mass histeria motiv sa asylumom i unapred se radujem.Očekujem sekte i kultove u trećoj sezoni.

Link to comment

da znas da razbija. ali kakav je dadli smit kao mengele, carski - i uz njega pocinjem niz zbog kojeg mi je ahs totalni spektakl, asocijacije, ko ono sto sam najvise i volela u lostu, da prepoznajem sta je odakle i u sta vodi. pumpa/radionica kao kingova kristina, pa bloody face hanibal lektor, pa obsession, pa rozvel, pa do besvesti.klea dival i sara polson, kao iz romana erskina klodvela i uopste, ceo sikstiz deo apsolutno savrseno prikazan, divno je sto su i filtere promenili te je drugacija i slika, a sa onim prelazima u sadasnjost, predivno.super je tejt kao ludak, bolji mi je i izrazajniji nego kao kurt kobejn vonabi u prvoj sezoni. i ah kakvo olaksanje sto nema, a nadam se da nece ni biti, onog muskog bica kokerspanijelskog pogleda. (samo mi minus ovaj pevac one neke grindejaste mtv grupe, ali su ga bar odmah unakazili).ali dzesika. fakin ej. i kako divno menja naglaske, i onaj crveni neglize. koliko god da volim dadlija, ne bih se za sada kladila na njega protiv dzesike.proucavala sam malo sta je sve bilo 1964 i ovo deluje kao inspiracija i mozda vezuju sa bostonskim daviteljom, koliko se secam, onaj sto je tvrdio da je on isto je zavrsio u ludari i pricao o vanzemaljcima.samo ne mogu da docekam da vidim sajlera/spoka kao psihijatra. mislim se da ce biti najbolji od davnina.i sad tek ne mogu da se nateram da gledam zombije.

Edited by luba
Link to comment

Jeste dobra, jedino me je razočaralo što je starac Fočo od stotinu ljeta preživeo amatersku amputaciju bez problema. Nije mu čak trebala transfuzija, ništa.U stripu jedan drugi lik (znatno mlađi) bude ujeden dok istražuju zatvor, Rik mu isto odseče nogu sekirom, ali ovaj ne preživi. Za sada sam vrlo zadovoljan sezonom. Od sledeće epizode počinje klizav teren, Michonne i Andrea i Guverner, tu nemam pojma šta da očekujem (zaplet nema nikakve veze sa stripom, tamo su i njih dve zajedno sa glavnom grupom u zatvoru). Ako tu ne zaseru previše, moglo bi da bude dobro do kraja :)

Link to comment

@Moća: Sumnjam, da je tako ne bi vraćali onog obogaljenog lika sa početka kom je upravo Rick skratio ruku. Biće nekakve revendžencije, pa ćemo ga posle gledati kako ponovo postaje brižni otac i muž, itd.@gervasius: Ima, kažu 9.5 miliona ova druga epizoda, prva je bila još gledanija. (The Voice i Big Bang Theory po 6.1 milion, Modern Family 6 miliona). Vole mase zombije, ma koliko neki prezrivo dizali nos :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...