Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

To ko da kazes da su kruske bolje od paprika.No dobro.

malo mi je tanko da ce Brody da pokusa da raznese potpredsednika, bem li ga. a kako je samo zajebo Keri na kraju jedanaeste, dzihadlija odvratni! inace verujem da ce epsko finale imati cliffhanger i da ce se preliti prica i u sledecu sezonu, gotovo sigurno sa Keri izvan agencije

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

showtime-renews-homeland-for-a-second-seasonLoose canon Claire je vise nego ko porucena za nastavak, recimo
Мислио сам само на овај случај, са Броудијем. Наравно да ће Клер остати.

inace verujem da ce epsko finale imati cliffhanger i da ce se preliti prica i u sledecu sezonu, gotovo sigurno sa Keri izvan agencije

Језик прегризао! :rant: Edited by Lrd
Link to comment
To ko da kazes da su kruske bolje od paprika.
Zar nisu? :)Meni se GoT prosto ne svidja, otud su mi mnoge serije bolje od nje, ne samo Homeland. No, nebitno.Mozemo sad bez spojlera :)Ja mislim da ce se ova prica koliko toliko raspetljati. Nece sigurno potpuno, jer Damien Lewis sigurno ostaje i za drugu sezonu, tako da Brody nece poginuti, ali vjerujem da nece ostati neki zajebani cliffhanger. Barem se nadam, bilo bi uzasno glupo.
Link to comment

ja bogme pocinjem da gledam za...15 minuta. ne, izvinite, 14...ne cekajte torente, nego gugl u sake i skidajte sa filesonica.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ja bogme pocinjem da gledam za...15 minuta. ne, izvinite, 14...ne cekajte torente, nego gugl u sake i skidajte sa filesonica.
Ma šta, bre? To se tamo daje u 4 popodne?Nemoj da bi se šalio...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...