Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Ako bih pravio neki redosled filmova to bi islo 1. Imperija uzvraca; 2. originalni Star Wars; 3. Ovaj novi od juce.

+1 bez dvoumljenja 

Neočekivano dobar film! Sila se zaista budi, možda bude još koji dobar nastavak. Meni je do sada sve posle prva dva bilo na ivici gledljivosti. 

Vodio sam sina od 8 godina, koji je oduševljen. Inače voli animiranu seriju Star Wars Rebels. 

Link to comment

Aaaa. Počinje....

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

2/10, džej džej propo, ppp nema pojma :fantom:

 

Pih moraću stvarno da gledam sve epizode sad, vidim da su nekako prevarili riana johnsona da režira sledeću :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment

Meni se dopalo. Par gluposti ima, ali ne smaraju sa bespotrebno dugim akcionim sekvencama, nekoliko lepih kadrova. Nema previ[e snepi duhovitosti (to me najvi[e nerviralo u originalnim filmovima)

Link to comment

Meni je zapravo toliko ucestalo humorisanje jedina zamerka na film. I Snoke naravno. Ime da se upisas.

 

Ne stizem nikako nista da napisem.

 

Prvo i prvo, Kylo Ren je maestralan! Divan kostim, divna ritmika glasa. I odmah ti je jasno da ne treba da se povlace paralele izmedju njega i Lorda Vejdera. Ovaj je neciji sin, a DV je...pa vader. Kako ce Kajlo da postaje sve bolji kako bude napredovao. Kad je ovako kul dok je jos uvek nesretan jadnik, nervozan i uplasen.

 

Divno je sve ovo. Kako ti svaki brod izmami uzdah srece, pa Rejina kuca, pa Chewie, we're home!

 

The force is strong with J.J.

Link to comment

Meni je zapravo toliko ucestalo humorisanje jedina zamerka na film. I Snoke naravno. Ime da se upisas.

 

Ne stizem nikako nista da napisem.

 

Prvo i prvo, Kylo Ren je maestralan! Divan kostim, divna ritmika glasa. I odmah ti je jasno da ne treba da se povlace paralele izmedju njega i Lorda Vejdera. Ovaj je neciji sin, a DV je...pa vader. Kako ce Kajlo da postaje sve bolji kako bude napredovao. Kad je ovako kul dok je jos uvek nesretan jadnik, nervozan i uplasen.

 

Divno je sve ovo. Kako ti svaki brod izmami uzdah srece, pa Rejina kuca, pa Chewie, we're home!

 

The force is strong with J.J.

 

Mlada padawanko, taj kostim ne bih kupio ni za 100 kredita. Darth Marr takve pacijente jede za doručak. Pod uslovom da uopšte prežive probe na Korriban-u.

 

Herald-of-Zilrog-Male-Close.jpg

 

Sith-Recluse-Male-Close.jpg

 

Tulak-Hord-Male-Close2.png

 

MandalorethePreserverMaleClose.png

 

MarkaRagnosMaleFront.png

 

Mandalorian-Clansman-Male-Close.png

 

M-Revan-Close.png

 

Darth-Marr-Close.jpg

Link to comment

Moze da mi objasni neko ko je citao knjige i gledao serije - kakav je odnos republike i rebela? Sve vreme ovi iz first ordera pricaju kako se republika slizala sa rebelima, e sad, zar nije republika dobra? Ili se vremenom iskvarila? Mlogo sam zbunjen...

Link to comment

Sve vreme ovi iz first ordera pricaju kako se republika slizala sa rebelima, e sad, zar nije republika dobra? Ili se vremenom iskvarila? Mlogo sam zbunjen...

 

Knjige kao knjige vise ne vaze. Dizni je rebutovao expanded universe i sve do sada napisano svrstao u kategoriju Legends. Kao, prica se da je tako bilo.

 

Po tim knjigama, nakon originalnih filmova Rebels postaju Nova Demokratija Republika, Mon Motma postaje Chief of State, Leja je neki glavni ministar, Han i Lando su generali i heroji a Luk razmislja da krene u potragu za force senzitivnim pojedincima. U prvom nekom nastavku filmova, u stripu Dark Empire (koji je preglup), Palpi se klonira i onda Luk predje na tamnu stranu da navodno od njega sazna kakav je Anakin zapravo bio. Posle te balade idu Zahnove knjige u kojima im Thrawn, jedini imperijalni admiral koji nije human, raspicka to igranje politike. Han i Leja dobijaju force senzitivne blizance Jacena i Jainu a Luk namuva ex Emperor's Hand (Maru Jade) i imaju sina Bena. Takodje imamo i celu novu smuggler pricu kroz Talon Karrde-a koji je rich man Han with looks and smarts building his own business.

 

Po mom misljenju, JJ je odlican tehnicar bez mnogo osecaja za vecu pricu. Kako u Star Treku tako i ovde. Nadam se da ce Kajlo imati neku smisleniju razradu u nastavku, jer ce ovi sto im je glupa Anakinova prica iz epizode 3 padati u nesvest od prevrtanja ocima. :P

Edited by Mos
Link to comment

Mlada padawanko, taj kostim ne bih kupio ni za 100 kredita. Darth Marr takve pacijente jede za doručak. Pod uslovom da uopšte prežive probe na Korriban-u.

 

Herald-of-Zilrog-Male-Close.jpg

Pih. Discount Mass Effect Quarian, samo sa lošijim kukovima.

 

Quarian_MP.png

Link to comment

Ovo je 1:1 preslikana epizoda 4 za generaciju 2000+, jj ocigledno zna samo reboot da pravi.

 

Moj sin naravno napaljen izasao iz bioskopa, meni matorom bas bas ok, ali bez nekih emocija (sem kad mala prvi put vozi falkona, e tu sam isplakao omanje jezero suza od srece).

 

Ako sledeci reziser bude imao hrabrosti da nama matorima objasni zasto je sve posle dzedaja ovako otislo u kurac i napravi film slican imperiji, ima sanse.

Link to comment

Knjige kao knjige vise ne vaze. Dizni je rebutovao expanded universe i sve do sada napisano svrstao u kategoriju Legends. Kao, prica se da je tako bilo.

 

Po tim knjigama, nakon originalnih filmova Rebels postaju Nova Demokratija Republika, Mon Motma postaje Chief of State, Leja je neki glavni ministar, Han i Lando su generali i heroji a Luk razmislja da krene u potragu za force senzitivnim pojedincima. U prvom nekom nastavku filmova, u stripu Dark Empire (koji je preglup), Palpi se klonira i onda Luk predje na tamnu stranu da navodno od njega sazna kakav je Anakin zapravo bio. Posle te balade idu Zahnove knjige u kojima im Thrawn, jedini imperijalni admiral koji nije human, raspicka to igranje politike. Han i Leja dobijaju force senzitivne blizance Jacena i Jainu a Luk namuva ex Emperor's Hand (Maru Jade) i imaju sina Bena. Takodje imamo i celu novu smuggler pricu kroz Talon Karrde-a koji je rich man Han with looks and smarts building his own business.

 

Po mom misljenju, JJ je odlican tehnicar bez mnogo osecaja za vecu pricu. Kako u Star Treku tako i ovde. Nadam se da ce Kajlo imati neku smisleniju razradu u nastavku, jer ce ovi sto im je glupa Anakinova prica iz epizode 3 padati u nesvest od prevrtanja ocima. :P

 

 

Fala puno Mos! Znaci kratak odgovor je - nemamo pojma sta se desava sa republikom, rebelima i first orderom? Ja sam cas imao utisak da su republikanci i rebeli saveznici, cas da se biju, cas da FO se bije sa republikancima, cas da su deo nje... nista mi nije jasno :(

 

Meni je vizualno najbolji deo kada vidimo destroyera (valjda je destroyer) FO u krupnom kadru.. auh, zmarci ko da je dart vejder usetao u bioskopsku salu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...