Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Ja zadovoljan. Dobio sam od filma sve ono sto se od Star Wars fransize ocekuje. Po kvalitetu Force Awakens je mnogo blizi epizodama IV, V i VI nego prikvelima. Ocigledno je da su hteli da daju nesto svima i starijoj publici i novima koji prvi put gledaju SW i deluje mi da su uspeli. Moja generacija je u sve ovo usla sa epizodom I i osim Obi Vana nisam imao lika da se za njega vezem, tako da su i moji heroji bili Luk, Leia i Han Solo. I radi nostalgija, znali su na sta da te uhvate. Ovaj film, ako ni zbog cega drugog vredi videti zbog Luka i hvala Marku Hamilu sto je se doveo u red pred ovu ulogu. Ima dosta referenci na stare filmove, malo previse ha ha momenata za moj ukus, ali mislim da ce sira publika biti vise nego zadovoljna. 

 

Edit: 8/10

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Ja zadovoljan. Dobio sam od filma sve ono sto se od Star Wars fransize ocekuje. Po kvalitetu Force Awakens je mnogo blizi epizodama IV, V i VI nego prikvelima. Ocigledno je da su hteli da daju nesto svima i starijoj publici i novima koji prvi put gledaju SW i deluje mi da su uspeli. Moja generacija je u sve ovo usla sa epizodom I i osim Obi Vana nisam imao lika da se za njega vezem, tako da su i moji heroji bili Luk, Leia i Han Solo. I radi nostalgija, znali su na sta da te uhvate. Ovaj film, ako ni zbog cega drugog vredi videti zbog Luka i hvala Marku Hamilu sto je se doveo u red pred ovu ulogu. Ima dosta referenci na stare filmove, malo previse ha ha momenata za moj ukus, ali mislim da ce sira publika biti vise nego zadovoljna. 

 

Edit: 8/10

Сестра ми се управо јавила са сличним утисцима. Каже био Ибар пун. 

Link to comment

odgledao.

 

ne vredi, meni su ovi svetleći mačevi jedan žešći smor. ako je nekad uopšte i postojao, deo estetskog korpusa zadužen za ovaj žanr meni je nepovratno atrofirao. :(

Link to comment

 

Da li sam jedini kome je akcija i radnja perfektna (x-wing kad polije po trooperima iz lupinga hteo sam da skacem po bioskopu) a backstory kompletna budastina plus 80% omaz New Hope-u. Kakav jebeni RESISTANCE? Oni su neka nova grupa odvojena od Nove Republike, sta? Onda oni neki ljudi roknuti preko pola galaksije, ko su oni i da li su tu cisto da budu pobijeni? Srebrni truper koji se pojavljuje u dve scene od kojih je jedna comic relief? Cui koji ima Life Debt prema Hanu, posle dve scene preboli njegovu smrt. I je l' nije mogao ako su sve ripofovali da Luk cuci na nekoj Degobi a ne na Novom Zelandu?

 

Sve u svemu kao da su skupili tim ljudi koji ce do poslednjeg detalja uraditi svaki tehnicki detalj do savrsenstva a onda dali pricu da dopise dobrocudni domar koga svi vole i koji je jednom '78 pogledao episodu 4.

 

I pored svega, 8/10

 

Edited by Mos
Link to comment

Ovo treba da se zove Star Wars: The Next Generation. 

 

Meni je mala otkinula. Novi dartvejder je pusiona, vise se plasim svog macka u mraku. Sve u svemu prelepo vizualno iskustvo, ne bas neka luda prica i ne znam kakvi likovi za koje bi se vezao.

Link to comment

ovaj cross hilt nove sablje je definitivno fail:

 

CWevX3MWoAALS5C.jpg

 

mislim, zar se hilt ne može preseći drugom sabljom u sastavu, tako da ovi zraci sto izlaze sa strane imaju malo smisla.

Edited by garcia
Link to comment

ovaj cross hilt nove sablje je definitivno fail:

 

Мислим да ће продаја нових играчки светлосних мачева да те демантује.

Знам неколико ликова који су купили Дарт Молов светлосни мач, а нешто и није била отимачина за Оби-Вановим или Квај Гон Ђиновим моделом.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...