Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

apropo zala za mlados' - jel vam bilo tuzno kad se pojavio matori han solo, matora tetka princeza leia i matori luk?

meni jeste i to bas mnogo, narocito kad se han solo pojavio. :cry:

jedino chewbacca prkosi godinama ™

 

Meni ne da nije bilo tužno nego sam uživao tokom svakog trenutka s njima. OK, baba Leja baš izgleda loše, ali na stranu to, izneli su film. Što nije kritika na nove, i mala Rej i crnac su odlični, pogotovo mala, ali stara garda i dalje drži svoje.

Link to comment

Meni ne da nije bilo tužno nego sam uživao tokom svakog trenutka s njima. OK, baba Leja baš izgleda loše, ali na stranu to, izneli su film. Što nije kritika na nove, i mala Rej i crnac su odlični, pogotovo mala, ali stara garda i dalje drži svoje.

Mladjani Apolonu, prerastao si ti MILF kategoriju odavno :(

Link to comment

...

Taj Abrams je tuzna slika i prilika nepotizma koji je syebavo Holivud. Kao klinac se sa taticom koji valjda bio neki budza muvao na snimanju Bekstva iz Njujorka.

Ova 3. ili 4. generacija Jevreja koja sada gospodari Holivudom nema ni zrno talenta to je problem. Holivud je uvek pravio popcorn isprazne filmove ali je nekada to radjeno mnogo, mnogo profesionalnije. Ja volim tu jeftinu ispraznu zabavu, nedostaje mi ali je nigde nema. Ovo jednostavno je jebeni blam.

 

+1

netalentovani gad.

unistio je sve sto je dotakao.

trebalo ga je pustiti da radi jos sezona Losta, tako mu je lepo islo.

Link to comment

ovaj.... je 'l vi tako i kad citate talicnog toma zakljucite da to kurcu ne valja i da je carobni breg mnogo bolji?

 

ja dobio ono po sta sam dosao. nauzivao se onoliko. kad bih trazio dlaku u jajetu bilo bi tu ponesto za zameriti ali nema toga ni blizu dovoljno da pokvari srecu. 

Link to comment

ovaj.... je 'l vi tako i kad citate talicnog toma zakljucite da to kurcu ne valja i da je carobni breg mnogo bolji?

 

ja dobio ono po sta sam dosao. nauzivao se onoliko. kad bih trazio dlaku u jajetu bilo bi tu ponesto za zameriti ali nema toga ni blizu dovoljno da pokvari srecu. 

to je ta priča, otprilike.

 

najluđe je što se kao dokaz da je ovaj film sranje uzima originalna trilogija, jer je ona, kao, remek delo.

 

ludilo.

Link to comment

odrastao sam uz originalnu trilogiju (mislim da jos znam tehnicke specifikacije vecine letilica, dijaloge, etc).

 

druge tri filma odgledao preko volje - od sva tri filma pamtim neku bljuvotinu na jezeru koje izgleda kao zenevsko, neku idiotsku bitku u amfiteatru, onog klempavog kriceceg mentola i to da je darth w. jednom bio dobar, pa postao los.

 

sacekacu sa gledanjem novog filma. ono - hajp je trenutno preveliki, a i gleda mi se u bioskopu, ali ne dabovano (sw na spanskom zvuci, pa recimo kao james bond na slovenackom - gledao jednom i izdrzao 4 i po minuta). vidim da se mnogi slazu da je jedan od najboljih u fransizi. iskreno me to ne cudi - mislim, cak i prva tri su objektivno vrlo mrsava kada ih gledas sa vise od 12 godina. proslog leta sam ih odgledao ponovoi i brzo zatim serenity koji je valjda nesto najpribliznije po zanru. i zaprepastilo me je koliko je serenity mamojebacki dobar film u odnosu na najbolje sw. jednostavno liga iznad po svemu, drami, karakterima, dijalozima (osim naravno skromnije produkcije i cinjenice da su efekti minimalni, nema raznih e.t-a i sl).

Link to comment

meni baba leia baš nije legla.

 

To nije Keri Fiser (rehab), to je cgi. Zato ti se tako cini.

 

 

ovaj.... je 'l vi tako i kad citate talicnog toma zakljucite da to kurcu ne valja i da je carobni breg mnogo bolji?

 

ja dobio ono po sta sam dosao. nauzivao se onoliko. kad bih trazio dlaku u jajetu bilo bi tu ponesto za zameriti ali nema toga ni blizu dovoljno da pokvari srecu. 

 

To.

Plus: neki od nas su u medjuvremenu odrasli a neki nisu (kao ja) pa im je film bas ok.

Link to comment

zar nije fake 3d?

 

Konvertovan je, da.

 

Svejedno, ovaj fake 3D je ovde bolji od vecine pravih 3D filmova, tehnologija je primenjena izvanredno i suptilno.

Link to comment

Konvertovan je, da.

 

Svejedno, ovaj fake 3D je ovde bolji od vecine pravih 3D filmova, tehnologija je primenjena izvanredno i suptilno.

 

Cekaj, znaci, gledao si. Ocena? Dozivljaj? :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...