Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Što se tiče Acolyte-a, nemam ništa protiv da Disney "gura" diverzitet i inkluzivnost (iako bi fokus trebao da bude na samoj priči), ali da to radi lična asistentkinja Harvija Vajnstina je ipak malo previše.

Link to comment
28 minutes ago, Amos said:

Oprosti mi ako mešam, ali zar nisi ti @burekdzija hvalio Bobu kao dobar fan service? Acolyte je za Bobu Kum 2 lično. 

 Nemam pojma sta sam napisao za Bobu 😂 al moguce da sam mislio na Manda i sezonu 2 i kad Luke mlati death troopere. Ne znam,  nisam uspeo 10 minuta acolyte da ispratim. 

Link to comment

Pogledao i treću epizodu Acolyte-a. I dalje mi je ok. :D 

 

Osnovni problem je što izgleda precheap. Onakva produkcijska jeftinoća odavno nije vidjenja. Mislim da bi moja sestričina i njen razred uradio daleko bolju scenografiju u svom odeljenju nego što je uradjeno spaljivanje onog hrama. Za casting sam već rekao šta mislim. Ovo nije više Lukasov Star Wars gde je sve toliko epski da se Flash Gordon postidi, već je Princess Warrior Xena ili Beastmaster Star Wars, za dugo letnje popodne - i u tom ključu ga treba gledati.

 

Za razliku od @Pokojni Ruxin, ja imam veliki problem sa masakriranjem uništavanjem iconic likova jedne generacije i zato su mi Kenobi/Boba nešto najgore snimljeno u dugoj liniji konfekcijskih serija. The Last Jedi i da ne pominjem. S druge strane nemam ama baš nikakav problem da Dizni smišlja svoje nove likove, svetove, tehnologiju, šta god požele. Pa ako ih raja kupi - super. Zato mi i ne smeta ovako nešto. Dve klinke, jedna za SRS, druga LDP, a Jedi soroševci koji dolaze da ih otmu ali vukojebina iz koje su ne podleže zakonima Imperije. Fun! 

Link to comment

Na stranu sva banalnost radnje i jeftinoća scenografije, ali meni nije jasno , tj. počeše da odgovaraju na to pitanje, pa ne izgovoriše do kraja. Elem, da li džedaji to mogu da upadnu u bilo koju kuću/porodicu, uzmu dete za koje smatraju da ima potencijal???? Ova planeta iz treće epizode nije čak ni u Republici, a i bliznakinje su prestare za početak džedaj obuke.

Link to comment

 

22 hours ago, Arkadija said:

Elem, da li džedaji to mogu da upadnu u bilo koju kuću/porodicu, uzmu dete za koje smatraju da ima potencijal???? Ova planeta iz treće epizode nije čak ni u Republici, a i bliznakinje su prestare za početak džedaj obuke.

 

Pa ne mogu, otud onaj zaplet sa "vidi moj lajtsejber što je kul, da li bi htela i ti da imaš jedan"? To je valjda cela poenta, da su Džedaji sekta koja je htela da usrče svakog force sensitive klinca, slično Imperiji kasnije samo sa navodno dobrim pobudama. Meni je to ok tema za istraživanje, šteta samo što je dobijamo u ovoj Ali Express varijanti.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...