Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

2 minutes ago, chandra said:

Zato sto su umesto nove price snimili prakticno rimejk originalne trilogije. FA je jednostavno uzasan SW film. Uzasan za SW standarde. Opet se vracam na decu, dete koje je gledalo prethodne filmove je u fazonu wtf ponovo zvezda smrti, ponovo sin-otac, i tako dalje.

 

Apsolutno, ali i tada su ljudi na te kritike odgovarali iz "ko vas jebe" perspektive. Šta hoćete deco, nije ni originalna trilogija bila stvarno originalna, Flash Gordon, jidai geki mačevanje, yin-yang,, hero's journey, space wizards, sve tropa do arhetipa do klišea, što se niste žalili na Death Sta II u ROTJ, znači jebiga deco, standard, šta ste očekivali od nove trilogije...

 

Ali sve će to već nastavci pozlatiti, idite sad tvitujte o tome ko je Reji otac a ko majka.

 

Link to comment
16 minutes ago, Calavera said:

samo na pppu!

 

Meh, slabo vam je to. U 2018. godini ne moras da odes u bioskop da bi znao da ti se film nece dopasti. Jedna od boljih stvari koje su mi se desile dok sam se dvoumio da li da gledam TLJ je bilo to sto sam video supermen Leju scenu i procitao o Snouku, koriscenju hyperspace-a kao oruzja i force ghost stapu koji materijalizovan lupa po Skajvokeru. Kao sto rekoh ova tura nije za mene i to je to. 

Link to comment
51 minutes ago, Calavera said:

ja ne znam zasto ste ocekivali kvalitet iz ove nove star wars hiperprodukcije. kad sam video da nameravaju da izbace novi film svake godine, sve mi je bilo jasno :D

 

Još jedna besmislica. Tri dela za pet godina, govoreći o osnovnom serijalu, je i više nego dovoljno. Naravno, to je pritom veliki projekat koji se radi na specifičan način.

 

Primera radi, Poslednja dva filma Igara gladi su odjednom snimljeni. Philip Seymour Hoffman je u međuvremenu umro pre premijere prvog filma tako da je mrtav glumio u po jednom filmu svake godine.

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

Uh, jezeva kucica. Predivna poema, a opet ne bez sustinskih problema. Hajde, bez podsecanja, sta je poruka JK u dve recenice ili makar kako ste je vi doziveli/zapamtili.....

 

Ili mozda bolje da preskocimo. :)

 

Link to comment

Meni je krajnje fascinantna pojava da ljudi opušteno grade svoj sud o filmovima koje nisu gledali, pićima koja nisu pili, hrani koju nisu jeli, ženama sa kojima nisu bili...

 

Edip;

 

Ne mislim ovde samo na PPP...

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

za pica I hranu se u globalu slazem

 

ali za filmove i zene ne

 

pre svega, poznato je da filmovi zaglupljuju (Adorno), a zene...

 

zene...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...