Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Možda sam prolupao ali danas sam gledao ponovo i meni ovaj film ulazi u top 3, ako ne i top 2 iz serijala.

 

Nijedan sem Imperije me nije ovako emotivno pukao, ne mogu da docekam sledeci deo

Link to comment

Morao sam da odgledam ybiga.

Ovaj film je slika i prilika danasnjeg doba i koliko su ljudi sve gluplji i gluplji kako idemo napred.

Samo na konto stare slave ovo ce postati najuspesniji film komercijalno ikada.

Mada posle one gluposti Avatar to i ne treba da iznenadjuje. lol

Bukvalno iskopirane scene iz epizoda 4 i 6 uz apsolutno isti zaplet.

Scenario ko da ga pisalo retardirano dete a prica nema nikakve veze sa vezom sve se dogadja slucajno, nabacane scene pa slepljene. Fan service.

Glavni negativac je...ne mogu da napisem dovoljno veliko L kao LEJM...a gospodar mu se zove Snorki ili tako nesto. :lolol:

Buttfucking detinjstva se nastavlja ovog buta by Jar Jar Abrams.

Edited by frn1782
Link to comment

 

Inace, sejber koji stoji kod zenskog Jode u podrumcetu je Anakinov sejber koji Luk gubi kad mu Vejder odsece ruku na Bespinu. Kako? Ne, ne, cuti, ne seri, fanovsko kenjanje, prikveli su uzas, Jar Jar, bla bla, truc truc.

 

Edited by Mos
Link to comment

Morao sam da odgledam ybiga.

Ovaj film je slika i prilika danasnjeg doba i koliko su ljudi sve gluplji i gluplji kako idemo napred.

Samo na konto stare slave ovo ce postati najuspesniji film komercijalno ikada.

Mada posle one gluposti Avatar to i ne treba da iznenadjuje. lol

Bukvalno iskopirane scene iz epizoda 4 i 6 uz apsolutno isti zaplet.

Scenario ko da ga pisalo retardirano dete a prica nema nikakve veze sa vezom sve se dogadja slucajno, nabacane scene pa slepljene. Fan service.

Glavni negativac je...ne mogu da napisem dovoljno veliko L kao LEJM...a gospodar mu se zove Snorki ili tako nesto. :lolol:

Buttfucking detinjstva se nastavlja ovog buta by Jar Jar Abrams.

nije ti palo na pamet da postoji razlika u percepciji desetogodisnjeg klinca i 30/40/50 godisnje drtine?

 

beskrajno je smesan ovaj zal za mladost koji provejava topikom. kao da je originalna trilogija bila ne znam kakvo jebeno remek delo, a ne sapunska opera smestena u imaginarni svet.

 

glede filma, najbolju recenziju je dao moj osmogodišnji sin, inače vredni konzument svega što je pod sw firmom napravljeno, od filmova, preko lego serije video igara, do animirane serije i angry birds SW serijala. rekao je da film nije neki jer je devojčica jedina koja ima silu.

Link to comment

kao da je originalna trilogija bila ne znam kakvo jebeno remek delo, a ne sapunska opera smestena u imaginarni svet.

 

+1

 

јесу то били вероватно први велики сф филмови, али посматрани ван временског контекста у коме су настали није то ништа специјално, било је сада недавно по интернету како се американци чуде што се кинези чуде у чему је фора са ратовима звезда, пошто они нису могли да их гледају кад су били актуелни, а сада та прича више није толико импресивна

Edited by Dionysos
Link to comment

Vlado, nije stvar u borbenoj gotovosti, nego bih ga ja po ulici nosila. :-))

 

Aha, :)  Kada sam ja prvi put video poster promrljao sam sebi u bradu: "Ovaj je ukrao kostim Revanu". 

 

darth_revan_by_uncannyknack-d809qco.jpg

 

Morao sam da odgledam ybiga.

Ovaj film je slika i prilika danasnjeg doba i koliko su ljudi sve gluplji i gluplji kako idemo napred.

Samo na konto stare slave ovo ce postati najuspesniji film komercijalno ikada.

Mada posle one gluposti Avatar to i ne treba da iznenadjuje. lol

Bukvalno iskopirane scene iz epizoda 4 i 6 uz apsolutno isti zaplet.

Scenario ko da ga pisalo retardirano dete a prica nema nikakve veze sa vezom sve se dogadja slucajno, nabacane scene pa slepljene. Fan service.

Glavni negativac je...ne mogu da napisem dovoljno veliko L kao LEJM...a gospodar mu se zove Snorki ili tako nesto. :lolol:

Buttfucking detinjstva se nastavlja ovog buta by Jar Jar Abrams.

 

Slažem se. Poenta je u tome što ne bi trebalo da te uzbuđuje to što rade. Impresije koje si imao kada si prvi put gledao SW će zauvek ostati deo tvog identiteta, šta god da kasnije urade ne mogu da izmene tu činjenicu. Kada je stvarana prva trilogija Lukas je hteo da dokaže i sebi i drugima da može da napravi svet koji je bolji od univerzuma Flaša Gordona. Sve posle toga je tezgarenje, pravljenje onoga što će doneti najviše para. Ništa neobično. Džems Bond je plavuša, Totalni opoziv se dešava u Australiji, Tor je žensko itd... 

Link to comment

nije ti palo na pamet da postoji razlika u percepciji desetogodisnjeg klinca i 30/40/50 godisnje drtine?

 

beskrajno je smesan ovaj zal za mladost koji provejava topikom. kao da je originalna trilogija bila ne znam kakvo jebeno remek delo, a ne sapunska opera smestena u imaginarni svet.

 

glede filma, najbolju recenziju je dao moj osmogodišnji sin, inače vredni konzument svega što je pod sw firmom napravljeno, od filmova, preko lego serije video igara, do animirane serije i angry birds SW serijala. rekao je da film nije neki jer je devojčica jedina koja ima silu.

 

Nije fora u zalu za mladoscu ovaj film nije ni sniman za klince od 10g kamo srece da jeste.

Ciljana publika su upravo matore drtine samo je tuzno koliko su one u proseku glupe.

Link to comment

apropo zala za mlados' - jel vam bilo tuzno kad se pojavio matori han solo, matora tetka princeza leia i matori luk?

meni jeste i to bas mnogo, narocito kad se han solo pojavio. :cry:

jedino chewbacca prkosi godinama ™

Link to comment

Aha, :)  Kada sam ja prvi put video poster promrljao sam sebi u bradu: "Ovaj je ukrao kostim Revanu". 

 

darth_revan_by_uncannyknack-d809qco.jpg

 

 

Slažem se. Poenta je u tome što ne bi trebalo da te uzbuđuje to što rade. Impresije koje si imao kada si prvi put gledao SW će zauvek ostati deo tvog identiteta, šta god da kasnije urade ne mogu da izmene tu činjenicu. Kada je stvarana prva trilogija Lukas je hteo da dokaže i sebi i drugima da može da napravi svet koji je bolji od univerzuma Flaša Gordona. Sve posle toga je tezgarenje, pravljenje onoga što će doneti najviše para. Ništa neobično. Džems Bond je plavuša, Totalni opoziv se dešava u Australiji, Tor je žensko itd...

Ma znam ja sve to nego me prosto fascinira da neko moze da se bavi tim poslom tako neprofesionalno.

Kad god odgledam neki noviji blokbaster zaprepastim se koliko je zaplet ko napisan na maramici posle mamurluka.

Taj Abrams je tuzna slika i prilika nepotizma koji je syebavo Holivud. Kao klinac se sa taticom koji valjda bio neki budza muvao na snimanju Bekstva iz Njujorka.

Ova 3. ili 4. generacija Jevreja koja sada gospodari Holivudom nema ni zrno talenta to je problem. Holivud je uvek pravio popcorn isprazne filmove ali je nekada to radjeno mnogo, mnogo profesionalnije. Ja volim tu jeftinu ispraznu zabavu, nedostaje mi ali je nigde nema. Ovo jednostavno je jebeni blam.

Link to comment

Nije fora u zalu za mladoscu ovaj film nije ni sniman za klince od 10g kamo srece da jeste.

Ciljana publika su upravo matore drtine samo je tuzno koliko su one u proseku glupe.

 

bogami, na premijeri je bilo dosta klinaca i to u ponoć radnog dana. a koliko čujem sutradan su bioskopi bili preplavljeni tinejdžerima. 

Link to comment

apropo zala za mlados' - jel vam bilo tuzno kad se pojavio matori han solo, matora tetka princeza leia i matori luk?

meni jeste i to bas mnogo, narocito kad se han solo pojavio. :cry:

jedino chewbacca prkosi godinama ™

 

meni baba leia baš nije legla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...