Jump to content
IGNORED

transakciona analiza


burazer

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • burazer

    22

  • Malkmus

    15

  • noskich

    12

  • kgmr

    11

Top Posters In This Topic

@BujodragEvo da pobrojimo sta ste sve pametno i zanimljivo ti i pokretac topika napisali od pocetka o ovoj nadasve interesantnoj temidakle, deponija
Slažem se thumbsup2.gif.Prosto se nadam da još nije kasno, tek smo na petoj, šestoj stranici.A ono o vremenu za objašnjavanje je baš pametno, priznaj.
Link to comment
je l' se vodi rasprava 'za i protiv selfhelpa', 'za i protiv psihoterapije' i 'za i protiv transakcione analize'?
Izgleda da je postavljač teme zaboravio šta je hteo.A možda je samo hteo da pusti decu da se igraju. :)
Link to comment
je l' se vodi rasprava 'za i protiv selfhelpa', 'za i protiv psihoterapije' i 'za i protiv transakcione analize'?
Samo da pojasnim - selfhelp mi je bio poslednje sredstvo. To je ono za šta se hvataš kad ostaneš bez novca. Mislim da ti je poznato kako često u državnoj praksi prolaze oni koji su "laki slučajevi", ad + anksiolitik i ćao. Pa da li su cns i g-i sistem dizajnirani za tu kombinaciju, pitanje je sreće. Da, selfhelpovi su opasne igračke, kao i forumi.
Link to comment

I to transakciono, zajeban je to posao.Ja zeljno iscekujem dan kada ce se on pojaviti sa carsafom u kome su redom tranksaciono analizirani svi koji su se popisali po ovom topiku, i to temeljno, od glave do pete, sve bato.

Link to comment

za vas dvoje isto vazi iako niste otvaraci topika. majku mu, ko da nemate pametnija posla nego kritika iz ormana. a ja se sve nadam da cu nesto o TA da naucim danas, taman mi je i pec crkla pa da zagrejem sivolike barem, toliko mogu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...