Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

u svim maxijima, njihova robna marka
aaaa, e ko bi rek'o, pa zar njihova robna marka nije neka premia :unsure: .vidim za sve žive proizvode koriste to isto ime.ja nešto imam predrasude prema njima pa te proizvode i ne gledam.
Link to comment

belgijanci koji su kupili maxi (delhaize) furaju svoje proizvode. za sada šta sam probao (pomenuti senf, pivo i spekulaas) sve je value for money. senf baš kida koliko je dobar.

Link to comment
  • 2 months later...
belgijanci koji su kupili maxi (delhaize) furaju svoje proizvode. za sada šta sam probao (pomenuti senf, pivo i spekulaas) sve je value for money. senf baš kida koliko je dobar.
taj senf je krš. samo je bolji od domaćih užasa
Link to comment
belgijanci koji su kupili maxi (delhaize) furaju svoje proizvode. za sada šta sam probao (pomenuti senf, pivo i spekulaas) sve je value for money. senf baš kida koliko je dobar.
chokolade su dobre, kokice su dobre, majonez slabije, ali moze da prodje. ups, hejt ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
taj senf je krš. samo je bolji od domaćih užasa
:isuse:
chokolade su dobre, kokice su dobre, majonez slabije, ali moze da prodje. ups, hejt ^_^
ostalo nisam probao, majonez mi se bas bas ne svidja
Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Thai za rucak. Pita, jel ocete sos? Ja pitam, a jel mnogo ljut? Ma neee, nije. OK onda. 15 minuta kasnije, evo me uplakanog, u slinama. Pa, jbte.EDIT. Foodies osveta ;)

Edited by Indy
Link to comment
Thai za rucak. Pita, jel ocete sos? Ja pitam, a jel mnogo ljut? Ma neee, nije. OK onda. 15 minuta kasnije, evo me uplakanog, u slinama. Pa, jbte.EDIT. Foodies osveta ;)
pa i mene kad pitaju jel mnogo ljuto, posle plachu. sta cu jadna ^_^ili jel hladno napolju. naravno da nije -_- Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...