Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

- tetrapak mleka koji ne otvoriš prostim odvrtanjem zatvarača, nego naknadno moraš da skineš neki k*čić pri čemu redovno prolijem mleko :rant: , ko li to izmisli i zašto?!?!?- sardine i ostale konzerve koje imaju onaj samootvarač jebemmusvepospisku, uvek mi se slomi ona alka i na kraju moram da otvorim normalnim otvaračem za konzerve iako je sranje
Tako je.Ambalaže ume da bude neprijatelj.Kao da nije predviđeno za konzumaciju već se osećam kao Patak Dača na ostrvu punom konzervi a ono mišje pederče ima kjluča karam ga u usta mišja pakosna.I onaj samootvarač je sklon lomljenju.Ali da vidiš zapadnjačke produkte - sve je prilagođeno konzumentu, samo se otvara. Kod nas kad kupiš kesu brašna od kilo ne otvori je dok se ne obeliš kao Slavko Simić.Jebo domaći dizajn.
Link to comment
U Crnoj Gori je bilo toga ihahaj...Zna se za jedan slucaj gde su pleme Cuci primili mislim Kuče kod sebe a ovi 5 godina nisu imali dece "da ne bi ovima navlacili jos jedna usta na kazan" ima tu raznih prica "čojstva i junaštva"...Bilo je gladi kako ne i po srbiji...
jesu kuci, ali nisu cuce nego rovci.
Link to comment
sa masovnim umiranjem dobrog procenta stanovnistva, kao u irskoj?
naravno da je bilo gladi i to bas tako gadne i gadnije - samo nije bilo pismenih da o tome nesto napisu kad se desavalo niti ozbiljnih istoricara koji bi se tim bavili kasnije. tako dodjes do toga da svi znaju o irskoj gladi a o ruskoj (i nasoj i jos raznima) koja je bila jos grdja se ne zna. zasto? bilo malo pismenih a ti sto su bili pismeni nisu bili gladni. ima dokumenata al malo i malo se ljudi tim bave. a ni istoricari se tim ne bave. da oni proucavaju crkvene knjige, rodjenja i smrti, zemljisne knjige, da prouce koliki je bio zivotni vek, kakav je bio sastav stanovnistva, da sloze kockice i danas bi se svasta naslo. al nasi istoricari se uglavnom bave ratovima 20og veka. za drugo se nema para. tako da... ne znaci da je glad postojala samo tamo gde su o njoj pisali knjige i imali kinte, volje i strucnosti da ozbiljno proucavaju istoriju.
Link to comment
  • 6 months later...

hejt za Premia pirinac u kesici. na kutiji nema nikakv info za kuvanje, a kada se skuva pirinac ima oduran miris i usran ukus.

Link to comment
hejt za Premia pirinac u kesici. na kutiji nema nikakv info za kuvanje, a kada se skuva pirinac ima oduran miris i usran ukus.
info za kuvanje pirinča ??
Link to comment
info za kuvanje pirinča ??
pa mozda je onaj sto se kuva sa kesom :blink:ja npr ne bih umela da skuvam pirinach sa kesom bez predznanja ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
pa mozda je onaj sto se kuva sa kesom :blink:ja npr ne bih umela da skuvam pirinach sa kesom bez predznanja ^_^
e ako je taj instant u kesici onda please disregard my remarkedit: instant pirinač u kesici by ova "naša" premia? wow, zar su i to uzeli da prepakuju i brendiraju Edited by Frile
Link to comment

Nismo neki gurmani, ali potrefilo se da nam je svima najlepši neki Basmati, onaj u plavoj kutiji. Ukusan bre pirinač sam po sebi i od sebe...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...