Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

Beogradski dani Medlin Olbrajt; Intervju sa patrijarhom Pavlom- Zlo je skriveno u nama; Andrija Drašković- lep i opasan; Bika Rid (Ljubinka Domanović), unuka Radoja Domanovića, Moj deda bi imao štošta da piše da je živ! Prljav veš iz Generalštaba; Bozidar Karadjordjevic, jedini Karađorđev potomak homoseksualac; Boško Radonjić na tragu radovana Karadžića, Bilo je časno živeti s Titom- Dve maserke su mu bile poslednja ljubav; Jedini pravi zet Slobodana Miloševića Nikola Mišljenović- Samo sam ja voleo Mariju; Najlepši najopasniji najpametniji Srbin Željko ražnatović ArkanStari brojevi Profila (sačekajte da se učitaju podaci), http://web.archive.org/web/20000303101716/http://www.profil.co.yu/podaci/arhiva.htmlStari brojevi Damehttp://web.archive.org/web/19991023021743/http://www.profil.co.yu/dama/podaci/arhiva.html
Hvala do neba!!! Ali nema kriminalca ili ratnog zlocinca koji nije predstavljen u dobrom svetlu, u najmanju ruku kao Dusan Popov.Inace, Biljana Vilimon je sestricina Ratka Drazevica i stalno je to potencirala. Ne toliko u Kolazima iz Visbadena, vec u Galeriji tajni. A Ratko stvarno jeste bio smekercina na kub. Igrom slucaja on i Gile Djuric su culjali mog caleta svuda sa sobom, iako je za njih bio klinac, ali im bio treci za preferans i rado vidjen zajebant. Eto, sta su napravili od njega, da na kraju mu ja budem jedino dete od 4 braka. :(
Link to comment
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

slavuj :Hail:

(Ne)treba se udati za narodnjakaGordana Ilic, supruga Miroslava Ilica, oduvek je zivela na visokojnozi. Tu naviku ponela je iz roditeljskog doma, s obzirom da jojje otac bio seoski svestenik. Samim tim sto je potekla iz intelektualneporodice, Gordana se oduvek razlikovala od vecine "narodnjakusa",koje su po vasceli dan poput "belih udovica"sedele kuci, iscekujuci "pedekire" i "manakire"dok su im muzevi svakog vikenda "arbajtovali"po inostranstvu. I sama Goca je imala tu srecu da se uda za coveka koji joj jeobezbedio zivot daleko iznad svakog luksuza. Na njenu zalost,taj luksuz imao je visoku i nezavidnu cenu: trebalo je u "svilii kadifi" istrpeti neobuzdane hirove "slavujaiz Mrcajevaca", nakon njegovog svakodnevnog druzenjasa casicom.Na malim ekranima i koncertnim podijumima, Miroslav Ilic bio jesan svake zene i zet po ukusu svake provincijske taste. U rodjenojkuci bio je dugogodisnja mora samo jedne zene, koja ga je volelajos od skolskih dana.U toj borbi sa Miroslavljevim prakticno neizlecivim porocima,verovatno su i kod Goce, na povrsinu izbili neki njeni zenskiporoci kao svojevrstan mehanizam odbrane. Daleko neumereniji iupadljiviji nego njegovi. Jedan od njih je bio i nekontrolisanoskupljanje najkvalitetnije i najskuplje garderobe.U vreme kad se Miroslav Ilic najzad hrabro izborio sa alkoholizmom,sa suprugom je pozvan na jednu od mnogobrojnih slava. Iako suoboje imali vise nego dovoljno vremena da se spreme, Goca je josuvek nervozno i uspaniceno prebirala po svojoj "sirotinji"u ormanima, koji su podsecali na jednu od mnogobrojnih modnihriznica. I Miroslav je bio nervozan. Vec su kasnili. - Aman, sta cekas vise? - pitao ju je gotovo na ivici nervnogsloma.- A kako da krenemo - pitala je besno Gordana - stacu da obucem?- Kako sta ces da obuces? A pun ti je orman garderobe! Svakiput kad odem na tezgu ja sa sobom vucem pune kofere - podsecaoju je Miroslav.- Ali ja zaista nemam sta da obucem! - uspaniceno je reagovalarazmazena zenica.Ne znajuci sta vise da radi, Miroslav ju je po ko zna koji putpodsetio da bi bilo krajnje vreme da krenu. Ponovo je dobio istiodgovor:- Miroslave, ja nemam sta da obucem!- Je l' nemas' - osetilo se u njegovom glasu da puca.- Nemam! - uzvratila je Gordana, podsecajuci pomalo nagospodju Vilmu dok se raspravlja sa Kremenkom u cuvenom crtanomfilmu.- E, tek sada nista neces da imas - razdrao se Miroslavi krenuo prema ormanu, koji je ocigledno pokvario svako njegovodobro raspolozenje. Besan kao ris, djuture je u rukama iznosio sve ono sto je zenisvog zivota donosio kao poklone sa dugih putovanja i na sta jepotrosio toliko para. Na sredini dvorista porodicne kuce bacio je na gomilu Gocine haljine,komplete i bluze, polio benzinom i zapalio!Dok je plamen u jednom dahu gutao sve Gocine modne dileme i Miroslavljeveteskom mukom zaradjene devize, najtirazniji folk pevac mogao jeda najzad stamenom muskom srcu da oduska.

Link to comment
Inace, Biljana Vilimon je sestricina Ratka Drazevica i stalno je to potencirala. Ne toliko u Kolazima iz Visbadena, vec u Galeriji tajni. A Ratko stvarno jeste bio smekercina na kub. Igrom slucaja on i Gile Djuric su culjali mog caleta svuda sa sobom, iako je za njih bio klinac, ali im bio treci za preferans i rado vidjen zajebant. Eto, sta su napravili od njega, da na kraju mu ja budem jedino dete od 4 braka. :(
Moj vodoinstalater od 75 godina je bio nerazdvojan sa Ratkom Draževićem. Nije preterano oduševljen Biljanom Vilimon. Mislim da novinari a la Marić i Radusinović sakupljaju priče od takvih ljudi i posle objavljuju kao svoje.Meni najsmešnije kako nađu neke belosvecke Bike Rid, Mici Lou i Dore Mar, a ono Milojka Obradinka i Ljubinka sa nojevim perjem oko vrata i muštiklom od pola metra. Edited by halloween
Link to comment
Ne volim. Mrzim.A dva su bolidna tabloida neprevaziđenaSvet, pod uredništvom Ljiljane BulatovićiTreće oko.Simvoli devedestih.
ako mislis na NS Svet, Lj. Bulatovic nikad nije bila urednik istog, a Politikin Svet je umro davno pre devedesetih.
Link to comment
Moj vodoinstalater od 75 godina je bio nerazdvojan sa Ratkom Draževićem. Nije preterano oduševljen Biljanom Vilimon. Mislim da novinari a la Marić i Radusinović sakupljaju priče od takvih ljudi i posle objavljuju kao svoje.
Pa kako ce Vesna to da prodaje kad je ona u Bosni zivela u to vreme. I ona je bre nesto izgleda bas mlada, tipa 69. godiste, a ja sam mislila da je ko moja keva otprilike. A odakle je Maric?edit: sad mi prosao kroz glavu jedan isidorin tekst gde je pisala o tome kako je kao mala devojcica puzila po podu dok joj je na gajbi sedeo ivo andric. i da mi je da pretrazim ko covek i nadjem integralnu verziju o njenom nazi partiju u sarajevu...pa ovo je blago!
Ljutito me je pokosio rafalnim pogledom, ali je neprijatnu situaciju na veceri u Klubu knjizevnika ljupko razresila njegova supruga Ceca:- Arkane, molim te priznaj da si gangster! Ja sam kao mala gledala film "Kum" i zaljubila se u Al Pacina. Oduvek sam zelela, a sad mi se najzad ispunila zelja da se udam za glavnog mafijasa.
Edited by MayDay
Link to comment
Da li je "Evropljanin" bio u pitanju kad su Curuviju kaznili za objavljen tekst koji je potpisao zajedno sa Tijanicem koji se, cini mi se, zvao "Dokle vise Milosevicu?" a na naslovnoj strani su bile ruke sa lisicama?Novine izasle, oni doneli novi zakon o informisanju posle npr. 2 nedelje i onda ih kaznili po tom zakonu.
Evropljanin it is...
Link to comment
ako mislis na NS Svet, Lj. Bulatovic nikad nije bila urednik istog, a Politikin Svet je umro davno pre devedesetih.
Nešto pozitivno u njenoj biografiji, a negativno za mog alchajmera.
Link to comment
Beogradski dani Medlin Olbrajt; Intervju sa patrijarhom Pavlom- Zlo je skriveno u nama; Andrija Drašković- lep i opasan; Bika Rid (Ljubinka Domanović), unuka Radoja Domanovića, Moj deda bi imao štošta da piše da je živ! Prljav veš iz Generalštaba; Bozidar Karadjordjevic, jedini Karađorđev potomak homoseksualac; Boško Radonjić na tragu Radovana Karadžića, Bilo je časno živeti s Titom- Dve maserke su mu bile poslednja ljubav; Jedini pravi zet Slobodana Miloševića Nikola Mišljenović- Samo sam ja voleo Mariju; Najlepši najopasniji najpametniji Srbin Željko Ražnatović ArkanStari brojevi Profila (sačekajte da se učitaju podaci), http://web.archive.org/web/20000303101716/http://www.profil.co.yu/podaci/arhiva.htmlStari brojevi Damehttp://web.archive.org/web/19991023021743/http://www.profil.co.yu/dama/podaci/arhiva.html
helouvin da li mozda postoje skenirane duge na netu?
Link to comment

U Mikijevom Almanahu su bile Sale Koje Ste Nam Vi Poslali. A jedan moj drugar je zaista pricao te vicove i to tako integralno: Tico, zasto ne ucis nego gledas TV, pita ujka Miki? Mica je naucio umesto mene, odgovori Tica seretski...Zlikovci, naterali ste me da kopam po mojoj medijskoj arhivi: Ukus nestasnih, Urbani Talas, uzasni strip magazini (izdvajam Balon), Vreme Zabave, XZ (kako sam bio ponosan sto sam tamo objavio tekst a bejah jos maloletan...)Da li neko, nekako ima legendarni Skinsi u Stripu (skinsi in stripu) strip iz Yu rock magazina??? 93-4. To je biblija neprijatnosti. Assuck? Larssone??

Link to comment
Beogradski dani Medlin Olbrajt; Intervju sa patrijarhom Pavlom- Zlo je skriveno u nama; Andrija Drašković- lep i opasan; Bika Rid (Ljubinka Domanović), unuka Radoja Domanovića, Moj deda bi imao štošta da piše da je živ! Prljav veš iz Generalštaba; Bozidar Karadjordjevic, jedini Karađorđev potomak homoseksualac; Boško Radonjić na tragu Radovana Karadžića, Bilo je časno živeti s Titom- Dve maserke su mu bile poslednja ljubav; Jedini pravi zet Slobodana Miloševića Nikola Mišljenović- Samo sam ja voleo Mariju; Najlepši najopasniji najpametniji Srbin Željko Ražnatović Arkan
Andrija Drašković lep i opasan, taj tekst sam pročitala na moru 1997., počinjao je rečima "Andrija Drašković je možda najlepši muškarac koga sam videla u životu..."tako nekako.Ja, jadna i neobaveštena, nisam imala pojma ko je dotični, ali je članak o njemu izazvao priličnu mučninu posle čitanja. Edited by Arkadija
Link to comment
cumak kralj beli mag, medjutim zajebite vi sve to, ja sam pre neki dan na tv-u video ljubisu trgovcevica, smrsao, al i dalje vrti prsten i fura "da li me cujete!!!"
Ја сам исецао слике из Тв ревије - имале су рок: емитовале су енергију до следећег броја, после ништа - па сам их лепио за картон, и онда сам их прислањао уз флаше пива (био је то Лав пре Лава) да пиво упије енергију. Остали укућани су оплемењивали помаде и креме (против реуме, бора око очију итд.)Код прављења гибанице, слика је ишла у фрижидер, уз ћасе са кајмаком и уз тетрапак млека, ако је била празнична гиба.Штета што је умрео. Прерано је умрео, мени је то сумњиво.
Link to comment

Xl - prvo podlistak XZabave, a onda izašlo nekoliko brojeva u formi časopisa. Posvećen elektronskoj muzici i stvarima vezanim za tu subkulturu.Erotski dodir - časopis za umerene desničare. Soft slike i priče tipa: Moj prvi instruktor vožnje.Ribo revija - časopis za ribolovce.

Link to comment
helouvin da li mozda postoje skenirane duge na netu?
Mislim da se Duga mogla čitati preko interneta do otprilike 2003, pa je potom nestala tj. izbrisana je stranica.
A odakle je Maric?
Uništiše ga kolege iz Politike
Kad je iz Gornjeg Milanovca došao u Beograd na studije, dok su drugi jurili lude provode, on je, pre svega, pokušavao da postane gospodin.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...