Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

Остало је све завршило или у шпорету или бог зна гдје. Хвала, мама. angry.gif
moja mama mi je jednom pobacala kolekciju alan fordova (preko 100), jer "ih ne citam vise i samo skupljaju prasinu".
revija92zg4.jpg :D
moje! angry.gif
Link to comment
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

Ta ginekologinica se zvala nešto tipa Dr Papić, ali bila je i ona druga rubrika, više za ljubav a manje za ta bezobrazna pitanja, zvala se tipa Draga Evgenija ili tako nešto. To je stvarno bilo za umiranje od smeja u kombinaciji sa masivnim transferom neprijatnosti.
Da, da, Evgenija je rešavala životne dileme tipa "meni i drugarici se sviđa isti dečko". :D A dr Papić je u svakom broju odgovarala na najmanje jedno pitanje "Vodila sam ljubav sa dečkom i nismo koristili zaštitu, da li sam trudna?", mada je bilo i kreativnijih načina da se potencijalno zatrudni. Moj favorit je neka koja je pitala da li je zatrudnela kada je nje njen pas iznenada skočio na nju i ejakulirao po gaćicama, a ona od tad nema menstruaciju. :facepalm: Iskreno se nadam da je 80% tih pisama bilo loženje.
Saznade li se na kraju ko je Sindi iz Hupera?
Mislim da je Ivana Pataković bila najviše osumnjičena.
Link to comment
Saznade li se na kraju ko je Sindi iz Hupera?
:lol:
pa valda neko iz porodice patakovic ;)
Reče Halvard Ivana, jel druga beše Dejana?Kako sam bila ljubormorna na tu Ivanu kad bi otišla na dodelu MTV nagrada i slikala se sa facama <_<. I onda maštala kako ću i ja tako 1 dana :s_d:
Da, da, Evgenija je rešavala životne dileme tipa "meni i drugarici se sviđa isti dečko". :D A dr Papić je u svakom broju odgovarala na najmanje jedno pitanje "Vodila sam ljubav sa dečkom i nismo koristili zaštitu, da li sam trudna?", mada je bilo i kreativnijih načina da se potencijalno zatrudni. Moj favorit je neka koja je pitala da li je zatrudnela kada je nje njen pas iznenada skočio na nju i ejakulirao po gaćicama, a ona od tad nema menstruaciju. :facepalm: Iskreno se nadam da je 80% tih pisama bilo loženje.
To smo i tad znali.A bilo je i dilema tipa "spavala sam sa dva dečka iste nedelje i mislim da sam trudna ali ne znam ko je otac" :isuse:
Link to comment
:lol:Reče Halvard Ivana, jel druga beše Dejana?
Secam se jer se u Huperu insistiralo na tome. Deana, po chaletu al bez j.Svako ko je drzao do sebe u to vreme je posecivao babu u Predoru i zvao se Deana ili Diana.
Link to comment

Nisu 90-te donele RTV Reviju ali je RTV Revija 90-ih donela cudotvornu fotografiju Alana Cumka i to se reklamiralo na TV-u. Navodno buljis u fotografiju i bude ti bolje.Ne zaboravite da je to vreme kada jos uvek izlazi Politika Ekspres.PE je ostala u secanju po zlu zvakako, ali i po stalnim nagradnim igrama.1 kvalitetno "izvlacenje" nagrada Politike Ekspres 1991. - uzivajte:

Edited by Bane5
Link to comment
prva honorarna sljaka mi je bila u TV Reviji pocetkom devedesetih. Alan Cumak je bio hit krajem 80ih pocetkom rata je pao u zaborav <_<
Yea right... Moja baba i dalje drži njegovu sliku pored kreveta. Ima skoro 90 i ne menja se negde od kad je slika pojavila. :ph34r: Nek mi je živa i zdrava...
Link to comment
prva honorarna sljaka mi je bila u TV Reviji pocetkom devedesetih. Alan Cumak je bio hit krajem 80ih pocetkom rata je pao u zaborav <_<
Da sa onom forom da se slika drzi negde i da to leci SVE!!!Kako sam caleta zajebavao za to, u smislu gde je drustvo doslo...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...