Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

list sa najvecim u SRJ :Hail: :Dizlazili su i posle 2000.
Da, ali su previse posle cugali sa Borom Corbom i otisli u Bre! vode a danas verovatno pisu skeceve za mitinge Nove Srbije i Palme. A volo sam ranu Krmacu - Biografiju Druga Jevrema pogotovo.
Link to comment
  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

Da sa onom forom da se slika drzi negde i da to leci SVE!!!Kako sam caleta zajebavao za to, u smislu gde je drustvo doslo...
Moja pokojna baba je imala njegovu sliku koju je čuvala u crkvenom kalendaru :D
Link to comment
Moja pokojna baba je imala njegovu sliku koju je čuvala u crkvenom kalendaru :D
moja pokojna baka je jednom zakacila njegovu sliku iznad mog kreveta dok sam spavao da bolje ucim :P
Link to comment

Cumak je bio aktuelan tu negde oko 1991. Secam se da je kod mene u petom-sestom razredu bio obicaj da, kad se neko udubi u pisanje na casu, lik iza njega drzi ruke pored glave i 'emituje bioenergiju'. Njega smo i po tabli crtali pa bi nastavnica pizdela kad udje na cas.

Link to comment
Svako ko je drzao do sebe u to vreme je posecivao babu u Predoru i zvao se Deana ili Diana.
:lol: Е сад ово је ишло и раније, али ја сам га листао раних деведесетих:41601980ms9.jpg:wub:
Link to comment
cumak kralj beli mag, medjutim zajebite vi sve to, ja sam pre neki dan na tv-u video ljubisu trgovcevica, smrsao, al i dalje vrti prsten i fura "da li me cujete!!!"
Taj car je ziv? Jel ima neka novija fotka?
Link to comment
Е сад ово је ишло и раније, али ја сам га листао раних деведесетих:41601980ms9.jpg:wub:
0000fu.th.jpgMeni je Mikijev almanah bio zakon. Imao je vise strana, a i gotivio sam latinicu i tad.
Link to comment
:lol: Е сад ово је ишло и раније, али ја сам га листао раних деведесетих:41601980ms9.jpg:wub:
Nego kako! I to i almanah (koji je bio malo manje zabavan, jerbo bio nekako monoton, al umelo se to fino iščitati, uh!Edit: sad vidim da si već spomenuo almanah, ja od uzbuđenja klikoh odma ^_^ Edited by Quince
Link to comment
Almanah bio monoton? U njemu su izlazili stripovi sa vise zavrsetaka. O tome je Zabavnik mogao samo da sanja. Cini mi se da je imao i viceve na kraju, ili tako nesto
Jeste, imao je vicove. Ali bio je deblji i mao je više dugačkih stripova a manje zezancija tipa "pronađi Plutonu put do koske kroz lavirint" ili "obuci Mini" gde si mogao da seckaš i tako ^_^Ali to je sad već off topic jer je to bio kraj 80ih. 90ih sam već avanzovala na Huper :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...