Jump to content
IGNORED

volite li 90te?


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Quince

    13

  • kim_philby

    11

  • Miralem

    9

  • halloween

    6

niko da spomene...wlrth7urh8q0htuw.jpg
O, da. Političko-društveni magazin, a mi ga kao klinci mažnjavali iz dnevnih soba roditelja da bi vrteli na stranicu "Moja žena moj šampion".
Link to comment

Bio Marićev Profil, a ona njegova aspida je valjda uređivala Damu. Karić medijska imperija.Bio i Ćuruvijin Evropljanin, ne znam da li je neko pomenuo.Pera brži...

Edited by Idioteque
Link to comment

ajoj, serijal magazina jovanic-radusinovic koncepta o dobro udatim srpkinjama i srbima-bonvivanima koji su jednom, 60 i neke, ocesali rukav poznatog holivudjanina na nekoj vecerito sam redovno citala posto je komsinica radila u firmi koja ih je distribuiralaa za porodicne ljude karici su imali magazin porodica :D

Link to comment

Pa kad Vesna R poruci Duski da se mane urednistva jer zali boze kvalitetnog papira utrosenog na Magazin M...Secate se da su u to vreme Duska i Verica Rakocevic plasirale pricu da su u otvorenoj vezi. To je navodno trebalo da izshokirava javnost.Inace, meni su Dama i Profil (a i Duga) bili nesto najbolje na svetu. 85% tekstova je bilo pokradeno iz stranih magazina, sto je super...a ostalo...pa ili se pise o lokalnom kriminalnom miljeu, ili o stevici markovicu, dragosu kalajicu, jovanu raskovicu, pa mimari npr...ih kakva parada likova!

Link to comment
Pa kad Vesna R poruci Duski da se mane urednistva jer zali boze kvalitetnog papira utrosenog na Magazin M...Secate se da su u to vreme Duska i Verica Rakocevic plasirale pricu da su u otvorenoj vezi. To je navodno trebalo da izshokirava javnost.Inace, meni su Dama i Profil (a i Duga) bili nesto najbolje na svetu. 85% tekstova je bilo pokradeno iz stranih magazina, sto je super...a ostalo...pa ili se pise o lokalnom kriminalnom miljeu, ili o stevici markovicu, dragosu kalajicu, jovanu raskovicu, pa mimari npr...ih kakva parada likova!
:D gde se toga seti?
Link to comment
Bio Marićev Profil, a ona njegova aspida je valjda uređivala Damu. Karić medijska imperija.Bio i Ćuruvijin Evropljanin, ne znam da li je neko pomenuo.Pera brži...
Da li je "Evropljanin" bio u pitanju kad su Curuviju kaznili za objavljen tekst koji je potpisao zajedno sa Tijanicem koji se, cini mi se, zvao "Dokle vise Milosevicu?" a na naslovnoj strani su bile ruke sa lisicama?Novine izasle, oni doneli novi zakon o informisanju posle npr. 2 nedelje i onda ih kaznili po tom zakonu.
Link to comment
Pa kad Vesna R poruci Duski da se mane urednistva jer zali boze kvalitetnog papira utrosenog na Magazin M...Secate se da su u to vreme Duska i Verica Rakocevic plasirale pricu da su u otvorenoj vezi. To je navodno trebalo da izshokirava javnost.Inace, meni su Dama i Profil (a i Duga) bili nesto najbolje na svetu. 85% tekstova je bilo pokradeno iz stranih magazina, sto je super...a ostalo...pa ili se pise o lokalnom kriminalnom miljeu, ili o stevici markovicu, dragosu kalajicu, jovanu raskovicu, pa mimari npr...ih kakva parada likova!
znaci ti si se podsvesno verovatno i odlucila za studije u Parizu zbog tekstova o Stevici...pa sta kazu po pariskim kuloarima, jel jeste Entonijev bioloski otac?
Link to comment
Inace, meni su Dama i Profil (a i Duga) bili nesto najbolje na svetu. 85% tekstova je bilo pokradeno iz stranih magazina, sto je super...a ostalo...pa ili se pise o lokalnom kriminalnom miljeu, ili o stevici markovicu, dragosu kalajicu, jovanu raskovicu, pa mimari npr...ih kakva parada likova!
Beogradski dani Medlin Olbrajt; Intervju sa patrijarhom Pavlom- Zlo je skriveno u nama; Andrija Drašković- lep i opasan; Bika Rid (Ljubinka Domanović), unuka Radoja Domanovića, Moj deda bi imao štošta da piše da je živ! Prljav veš iz Generalštaba; Bozidar Karadjordjevic, jedini Karađorđev potomak homoseksualac; Boško Radonjić na tragu Radovana Karadžića, Bilo je časno živeti s Titom- Dve maserke su mu bile poslednja ljubav; Jedini pravi zet Slobodana Miloševića Nikola Mišljenović- Samo sam ja voleo Mariju; Najlepši najopasniji najpametniji Srbin Željko Ražnatović ArkanStari brojevi Profila (sačekajte da se učitaju podaci), http://web.archive.org/web/20000303101716/http://www.profil.co.yu/podaci/arhiva.htmlStari brojevi Damehttp://web.archive.org/web/19991023021743/http://www.profil.co.yu/dama/podaci/arhiva.html Edited by halloween
Link to comment
Da li je "Evropljanin" bio u pitanju kad su Curuviju kaznili za objavljen tekst koji je potpisao zajedno sa Tijanicem koji se, cini mi se, zvao "Dokle vise Milosevicu?" a na naslovnoj strani su bile ruke sa lisicama?Novine izasle, oni doneli novi zakon o informisanju posle npr. 2 nedelje i onda ih kaznili po tom zakonu.
O da. Milione je Ćuruvija (tj neka zapadna ambasada/fondacija) naplaćala kazni što zbog tog, što ostalih tekstova. Taj slučaj je bio superkul baš zbog te retroaktivnosti zakona.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...