Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

U odnosu na poslednju epizodu pre pauze, rejtinzi skocili za 43%. :Hail: Ako ne bude veceg pada, cetvrta sezona je 1 neminovnost.
43!!!!!!!! :Hail: :Hail: Nije fer da se ukine Community, stvarno. Bar četvrta sezona, da završe koledž i da se venčaju Džef i Brita i to je to.
Link to comment
43!!!!!!!! :Hail: :Hail: Nije fer da se ukine Community, stvarno. Bar četvrta sezona, da završe koledž i da se venčaju Džef i Brita i da se takodje vencaju Troy i Abed (prvo naravno da izadju iz plakara™) i to je to.
FTFY.
Link to comment
Iako treća sezona stvarno nije na nivou prve dve, temeljito sam uživao u epizodi.Nedostajala mi je serija.
+ eanShvatio sam da bih vrlo voleo jos 1 sezonu Komjunitija. Samo da Chevi Chejs pozivi dovoljno dugo.
Link to comment
Mene je sablaznilo kada sam čitao, ali svi govore da je Chase drkadžija IRL i da uopšte nije zabavan tip. :blink:
kada je imao veče u frajers klabu roštiljanje je bilo oko njegovih finansija i navodnih kokainskih navika našta se žestoko nadrkao, a gotovo cela ekipa sa kojom je radio saturday night live nije želela da se pojavi Edited by korindjar
Link to comment

Dobro, kontam da je to posledica toga što je praktično postao has-been (da nije bilo Komjunitija). Ili je možda uvek bio takav, ne znam :unsure:

Link to comment
Jos jedna "onako" epizoda
Јес'вала. Свако игра стереотип себе. Било ми мило да гледам, али се ниједном нисам насмејао. :(
Link to comment

pucajte mi u noge ali ja se zaista nadam da neće biti sledeće sezone pa da svi možemo ovde da se skupimo i pričamo o neverovatnoj nepravdi i da godinama kasnije stavljamo community na vr' liste 'serija ukinutih pre svog vremena'.nedavno sam gledao starije epizode i setio se nekada sjajnih (na momente veoma dirljivih) odnosa među likovima zbog kojih sam seriju i stavio u obaveznu watchlistu, a koji jednostavno više ne postoje jer se sve pretvorilo u usiljeni, brzo istrošeni gimmicky "meta-humor" i čekanje da vidimo koju pop referencu će parodirati u novoj epizodi. bojim se da je serija svoj peak već doživela a da će eventualna naredna sezona ličiti na dogodovštine grupe veoma simpatičnih drugara koji se super zabavljaju u trpezariji psihijatrijske bolnice.

Link to comment

Ima nesto u tom strahu od eventualnog pada kvaliteta. Meni bi recimo sve preko cetvrte sezone bilo mnogo, hocu da ih vidim kako diplomiraju i to mi je dosta. Stvarno nema razloga da ih pratimo i posle Greendalea.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...