Jump to content
IGNORED

Community


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Calavera

    97

  • Lrd

    74

  • gervasius twinkleminkleson

    44

  • copkillah

    37

S03E20 :Hail::Hail: :Hail:
Koje objasnjavanje! Nema sanse da su druge dve ovako dobre, ali neka lepo zatvore sezonu i sve ce biti super. :) Edited by Calavera
Link to comment
ja ne mogu da dočekam da stignem kući sa posla i da gledam.
Ma jok, ne pali se.Samo što su najbolje epizode u sezoni, pravi Community. :)
Link to comment

Ih, i druga je super! Doduse, ja sam uzasno slab na caper flickove, pa...edit: e sad vec nemam nista da gledam do sledece sezone :( Videlo se da je Harmon ozbiljno razmisljao da nece dobiti cetvrtu sezonu, poslednja epizoda bi bila vise nego pristojno finale serije.

Edited by Calavera
Link to comment

Smor. Ocekujem da se serija pretvori u obicni dosadni sitcom :mad:Ova osmobitna epizoda je bila carska. Druge 2 josh nisam pogledao.

Link to comment
Smor. Ocekujem da se serija pretvori u obicni dosadni sitcom :mad:
Najverovatnije, ali ne nužno. Ja sam tokom cele celcijate treće sezone imao osećaj da Harmon ne zna šta će sa serijom i svojim likovima i zašto šta piše (Omar, Gudman, Starburns) i 90% treće sezone mi je bilo nategnuto i metakomjuniti, daleko od šarma i spontanosti prve dve sezone. Ako ovi novi ljudi vole seriju i imaju iole entuzijazma, moguće je da će je osvežiti. Naravno, stari Community nikad više nećemo gledati, ali eto. Ujedno, Kavalero, ovo ti je odgovor zašto je četvrta sezona skraćena i zašto neće ići u sindikaciju.
Link to comment
Nisi nista videla, tih nekoliko prvih epizoda su medju slabijima u serijalu. :D
whooohooo, sve je bolje. upravo odgledala božićnu epizodu, iskrivila sam se od smeha. za sada utisci: matori čejs vlada, eni aderol je luda u majčinu, senjor čeng jebe kevuabed i troj su bolesni. oh christmas troy :lol:http://www.youtube.com/watch?v=s1iLhQRo_bs
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...