January 7, 20251 yr 2 hours ago, Nikodije said: Gledam Nečistu krv na javnom servisu, konstantno sevaju sise i dupeta. Koliko bolji film od onih besmislenih KG hipstera. Ovo se zove preporuka
January 7, 20251 yr 1 hour ago, MocaVukotic said: Grozni su svi. Nekad su tu akademiju upisivala deca iz obicnog puka a danas izgleda moze samo ako si naslednik. Onda njihovi roditelji izlaze na televizorima i smatraju kako korupcija i negativna selekcija stete ovom drustvu... Apsolutno. Btw rekao bih da Bjelin sin prednjači po nekvalitetu a uopšte ne sumnjam da će se nadobijati dobrih uloga, kao što će i Bjela nastaviti da kritikuje sve društvene anomalije osim to što je njegov sin glumac ničim zasluženo.
January 7, 20251 yr među tom drugom glumačkom generacijom jedini prolaz mi ima sin miše janketića. daleko da je on neka master klasa al je za ostatak maminih i tatinih sinova paja jebeni vujisić
January 7, 20251 yr Nepotizam je korupcija. I to jedan od najgorih, najstetnijih oblika korupcije. A srpski, glumackitm nepotizam koji je srpsku kinematografiju decenije u nazad odgurao gde danas jeste, i u kome se ista prezimena vrte decenijama je ono bas, bas... Uz uzgredno priupitavanje, 1 biologija: koliko je nekih na primer Zorana Radmilovica ostalo da cami u nekim Zajecarima diljem Srbije, dok su mamina i tatina deca... Srpska tranziciona kinematografija je go kurac...
January 7, 20251 yr Ova Anđela Jovanović je skroz bezvezna glumica, totalno bezlična, niti lepa, niti karakterna.
January 7, 20251 yr 11 minutes ago, Milošica said: Koji su vam najbolji naši filmovi od 2010.? Srpski film, Teret i prvi Južni vetar, ovako na prvu loptu.
January 7, 20251 yr Meni nije los sin Miodraga Krivokapica, u ono malo uloga sto sam ga gledao. Doduse, bas mu gotivim oca, mozda zato
January 7, 20251 yr Bosiljčić kao neka malo lepša verzija Gayye zbunjeno baulja i ćarlija po nekom ostrvu, kumsaro šta je bre ovo? Edited January 7, 20251 yr by Nikodije
January 7, 20251 yr 5 minutes ago, Nikodije said: Bosiljčić kao neka malo lepša verzija Gayye zbunjeno baulja i ćarlija po nekom ostrvu, kumsaro šta je bre ovo? Ranjeni orao?
January 7, 20251 yr 13 minutes ago, booyaka said: Nijedan srpski film snimljen od 2010-te do danas nije vredan spomena https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/Списак_српских_играних_филмова
Create an account or sign in to comment