January 5, 20251 yr @Nikodije sam si kriv, poverovao si ćopiju umesto da se informišeš kod ljudi od ukusa odgovori su još živopisniji...
January 5, 20251 yr Mogao bi ja da snimim par komada ove nedelje, scenarista Nikodije. Mada scenario nam i ne treba, samo ukljucis kameru. Moze i serija za RTS, posle Dnevnika da ide. A onaj prequel je isto ovakav, samo depresivan ? Edited January 5, 20251 yr by brusli
January 5, 20251 yr 1 minute ago, Eleniko said: @Nikodije sam si kriv, poverovao si ćopiju umesto da se informišeš kod ljudi od ukusa odgovori su još živopisniji... Nije samo Ćopi, i mnogi drugi su pričali da je film dobar. Zamalo da odem u bioskop to da gledam. Zato sam ga toliko i hejtovao™, proporcionalno potpuno neopravdanom hajpu koji se stvorio oko njega.
January 5, 20251 yr 4 hours ago, nenad said: mozda film i nije toliko los, samo mene ovakvi ljudi i u rl uzasavaju. iritantni ljudi žive svoje svakodnevne živote u kojima se ništa ne dešava, to je ok, svi to imamo u životu ponekad ali brate treba imati samopouzdanja da se snimi film o tome, svaka čast
January 5, 20251 yr 8 minutes ago, Eleniko said: @Nikodije sam si kriv, poverovao si ćopiju umesto da se informišeš kod ljudi od ukusa odgovori su još živopisniji... kad već citiramo drugare
January 5, 20251 yr 5 minutes ago, Lancia said: Jel ima seksanja u filmu? Nema, zato i gayya i Nikodije kmeče, ponadali se.
January 5, 20251 yr 3 minutes ago, levi said: iritantni ljudi žive svoje svakodnevne živote u kojima se ništa ne dešava, to je ok, svi to imamo u životu ponekad ali brate treba imati samopouzdanja da se snimi film o tome, svaka čast nisu samo iritantni, nego nekako njanjavi. kao da u svakoj sceni njih dvojica drze natpis "ja nisam odrastao covek" ovo je utisak iz prvih pola sata filma, mozda malo vise.
January 5, 20251 yr 3 minutes ago, copkillah said: Nema, zato i gayya i Nikodije kmeče, ponadali se. ti nisi u skupini povlašćenih da koristiš te homofobne asocijacije, obriši da ti ne bi neko drugi to radio.
Create an account or sign in to comment