January 6, 20251 yr su On 5. 1. 2025. at 13:29, brusli said: Da rezimiramo, rodio se novi zanr, Sumadijski hipsteraj. sumadijski mumblecore
January 6, 20251 yr @Have_Fun sto palac dole, sta fali mumblecore-u? ovo je bas to, dramski, dijaloski, estetski i kako god hoces. ipak fali scenaristicke vjestine ali potpuno razumijem ljude koji vole ovaj film. uz sve, po njemu i reakcijama vidimo koliko srpskoj kinematografiji nedostaju nebeogradske price. mada sam skepticna koliko uopste dobijamo i beogradske. inace sam fan mumblecore-a. Edited January 6, 20251 yr by morgana
January 6, 20251 yr 5 hours ago, Milošica said: Dobar je Ajvar. Podseti me da ne uzimam preporuke za filmove od tebe
January 6, 20251 yr Just now, booyaka said: Podseti me da ne uzimam preporuke za filmove od tebe Važi buki.
January 7, 20251 yr Gledam Nečistu krv na javnom servisu, konstantno sevaju sise i dupeta. Koliko bolji film od onih besmislenih KG hipstera.
January 7, 20251 yr On 6. 1. 2025. at 11:18, Eleniko said: nisam kapirao da se po ovom filmu nije pokenjao sam ko je trčao za tramvajem evo i kolega @beatakeshi tamo mislio da je ovo neki hipsterski klasik, kao neki novi tilva roš samo bolji Tilva Roš je dosta bolji. Bolji je i Moj jutarnji osmeh. Ajvar je besmislen.
January 7, 20251 yr Anđela Jovanović je baš loša glumica, kao i sva ostala deca naših poznatih glumaca.
January 7, 20251 yr Mislio sam popodne da odmorim i odspavam, al sad vidim da u 16:50 ima Lazarev put sa Ivanom Bosiljčićem.
January 7, 20251 yr to sam gledao u bioskopu tj pokušao da gledam izašao sam u 17. minutu iako sam jedva hodao, čak mi je i ta muka bila podnošljivija nego da gledam bosiljaru kako preglumljava
January 7, 20251 yr On 5. 1. 2025. at 12:39, Nikodije said: Nije samo Ćopi, i mnogi drugi su pričali da je film dobar. Zamalo da odem u bioskop to da gledam. Zato sam ga toliko i hejtovao™, proporcionalno potpuno neopravdanom hajpu koji se stvorio oko njega. potpuno je u redu da ti se neki film ne dopada; meni se ne dopada pola opusa tarkovskog ili kurosave, znam da pojasnim i zbog cega, pojedinacno; ono sto nije okej je unizavati nesto, sto za xsfrj prilike ima iznad proseka scenario, reziju, fotografiju, glumu, pa je sve to djuture sklopljeno u jednu veoma korektnu celinu. ako nesto ne varim kod diskusije o xy umetnosti, to je nesposovnost ili nedostatak volje, da se baci 5aka necemu sto je ocigledno profi uradjeno, jer, pazi sad, ne prija uiniju ili nikodiju ili nekom trecem. daklem, film je objektivno dobar a subjektivno je kako kome prija, dok god razume a ne da se pljuje sporta infernetskog radi.
January 7, 20251 yr 41 minutes ago, Nikodije said: Anđela Jovanović je baš loša glumica, kao i sva ostala deca naših poznatih glumaca. Grozni su svi. Nekad su tu akademiju upisivala deca iz obicnog puka a danas izgleda moze samo ako si naslednik. Onda njihovi roditelji izlaze na televizorima i smatraju kako korupcija i negativna selekcija stete ovom drustvu...
January 7, 20251 yr Možda ovde ima nekih razjašnjenja oko "Za danas toliko". Mislim da je malo pristrasno ali...
Create an account or sign in to comment