January 5, 20251 yr 6 minutes ago, Sludge Factory said: Gledao sam film dva puta u bioskopu i zvuk je, za divno cudo, bio odlican, sve se lepo culo, cak i mrmljanje Borana Gogdana. Nisam sinoc gledao, premotacu, ali ne mogu da verujem da je toliko losiji zvuk preko TV. Nesto tu mora da nije uradjeno kako treba. Jako velike razlike u dinamici na TV u odnosu na bioskop, ne znam zašto. U bioskopu bilo sve ok, manje-više.
January 5, 20251 yr 4 minutes ago, Nikodije said: Tvoje je da pomogneš zagrljajem, ali samo da znaš ja biram filmove. Volim horore, ali okej je pogledati i još ponešto. Čekam te u Areni, da zagrljeni pevamo "Da volim crno-bele".
January 5, 20251 yr 4 minutes ago, giuseppe said: Jako velike razlike u dinamici na TV u odnosu na bioskop, ne znam zašto. U bioskopu bilo sve ok, manje-više. Ma da, u bioskopu je sve bilo kako treba. I ovo jeste bioskopski flim pre svega, jer kod kuće najčešće ne možeš da se udubiš kao u bioskopu, uz sav trud.
January 5, 20251 yr 3 minutes ago, copkillah said: Volim horore, ali okej je pogledati i još ponešto. Čekam te u Areni, da zagrljeni pevamo "Da volim crno-bele". Tako je. Nakon što popijemo i proslavimo pobedu crno-belih nadam se da će te proći taj poriv da deliš savete i psihološku podršku. Edited January 5, 20251 yr by Nikodije
January 5, 20251 yr Just now, Nikodije said: Tako je. Nakon što popijemo i proslavimo pobedu crno-belih nadam se da ćete proći taj poriv da deliš savete i psihološku podršku. Rekao bih da je počeo da te preplavljuje taj sredovechnity cinizam. Bori se protiv toga dok još nije kasno.
January 5, 20251 yr Kako vreme i komentari odmiču, ovaj film postaje sve bolji lakmus papir za neke stvari.
January 5, 20251 yr 1 minute ago, copkillah said: Kako vreme i komentari odmiču, ovaj film postaje sve bolji lakmus papir za neke stvari. Masterclass iz neodredjenosti
January 5, 20251 yr 14 minutes ago, copkillah said: Kako vreme i komentari odmiču, ovaj film postaje sve bolji lakmus papir za neke stvari. Lol Šta, kome se sviđa taj je optimista prepun mladalačke energije, kome se ne sviđa blizu je samoubistva usled depresije i manjka zagrljaja. Brt, drži se merenja patke na sportu, komičan si kada pretenciozno izlaziš iz opanaka.
January 5, 20251 yr Just now, Nikodije said: Lol Šta, kome se sviđa taj je optimista prepun mladalačke energije, kome se ne sviđa blizu je samoubistva usled depresije i manjka zagrljaja. Brt, drži se merenja patke na sportu, komičan si kada pretenciozno izlaziš iz opanaka. Super ti je ova projekcija, rekao si i otkrio si o sebi sasvim dovoljno, ali ja uopšte nisam mislio na to. Ja uopšte nemam problem s tim da se taj film nekome ne dopada ili da mu ne leži, to je sasvim okej. Ali onaj ko ima potrebu i nagon da izrazito hejtuje "Za danas toliko", e to već dosta govori o toj osobi.
Create an account or sign in to comment