Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

E sad i ti troluješ babama i žabama. Sad treba da se jave svi koji nikad nisu maznuli ništa od autora Epa o Gilgamešu ili Homera i Šekspira. 

  • +1 2
Link to comment

Prica se da su namerno pustili film da se vrti po platformama da bi zaradili jos vise marketinskih poena pa onda zavrnuli slavinu. Mislim da trenutno nema osobe po balkanu i sire koji posle ove piratske "afere" nije cuo za film a skoro svi su ga sklonili sa potoka. Inace, 9 od 10 domacih filmova izadje po potocima tek kad im izadju DVDiji, retko koji procuri pre toga a i da procuri obicno procuri sa nekim zigom da je "kopija za ziri" ili tako nesto dok je Toma savrsena kopija, full film, bez zigova, 20 dana posle premijere i to jedna od najvecih producentskih kuca na Balkanu. aham.

 

Inace, odgledao ga i ja. Ja narodnjake u zivotu nisam slusao, u kafanu idem kad nema muzike a ako treba da se nesto slusa onda su to ili starogradske ili nesto zvonkobogdanovsko...Film me vise tuk'o po mladosti, jer je moja baba (rodjena sestra mog dede) kod koje sam cesto isao leti konstantno vodila po banjama, domovima vojske da slusamo Tomu jer je zena bila zaljubljena u njega a kao istaknuti prvoborac je uvek dobijala karte u prvim redovima ili prvim astalima ako je kafana. Ako nisam na 10 koncerta Tome otisao kao klinac, tu je negde. Cenim da sam zbog pasivnog pusenja po kafanama zbog ovoga do svoje 13. godine vec tada imao pluca kao da sam vaistinu pusio 13 godina, jetra mi je od zutog ili crvenog soka vec tad bila kao u funkcionalnog alkoholicara a o pricama drugova iz NOB-a koje su se pricale za nasim stolom sam mogao da izdam barem 2 enciklopedije "Borbe u NOB-u, iz prve ruke. Ko je koliko puta poginuo od cega i kako i zbog cega ga je drug Tito oziveo".

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...