Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Niko nije napisao da je ispravna. OK osoba onoliko koliko to moze neko ko je rodjen u porodici mafijasa, doduse ne verujem da postoji takav primer u stvarnom zivotu, likusa tipa mrava ne bi zgazila.  

Edited by Meazza
Link to comment

Ima ona scena kad Adrijana pizdi na Krisa jer je ovaj rekao da njena ortakinja ima dobro dupe... 'Hteo sam da joj dam kompliment, drugarica ti je.' :laugh:

Link to comment

Pazi, serija pocinje veoma jako. Lik krece na put samospoznaje, patke, snovi picke materine... i ne promeni se ni za jotu tokom pet sezona. Isti onaj lik iz prve epizode. 

 

Edit: uzgred, kradem taj izraz: "mrzeti nekog kao Nemca". Vrh!

Edited by Meazza
Link to comment
Pazi, serija pocinje veoma jako. Lik krece na put samospoznaje, patke, snovi picke materine... i ne promeni se ni za jotu tokom pet sezona. Isti onaj lik iz prve epizode. 
 
Edit: uzgred, kradem taj izraz: "mrzeti nekog kao Nemca". Vrh!
Pa to i jeste realno. U takvom okruzenju ne moze da se promeni.

Nikad nisi cuo izraz "mrzim ga ko Nemca"???
Gde si ti proveo zivot :D

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Ne kazem da nije realno, ali serija je na pocetku postavila drugacija ocekivanja. Doktorka je sve manje i manje bitna, vidi se da nisu znali sta da rade sa tom pricom otkako mu je keva umrla, morali su da skrenu fokus price na mafijaske obracune, pa su se dovijali kako da je ucine opet zanimljivom (silovanje).  U petoj sezoni je maltene nebitna cela ta prica. Do trece sezone sam zaista uzivao, cetvrta i peta su mi dosta slabije.

Link to comment

Ja sam u poslednjih nekoliko meseci nekoliko puta upadao u teske zavisnosti od Sopranos klipova na YT (nemam vremena da odgledam seriju ispocetka opet, a imam craving), to je cist heroin i ne preporucujem nikome nikada. :laugh: 

Toliko je slojevito i svaki put nesto novo izvalim sto nikada ranije nisam, tacno vidim kako se i sam menjam kroz vijekove. 

Verovatno mi je najsmesnija scena u seriji sahrana Joey Peepsa kad Tony popizdi oko spomenika, nestvarno dobro. :hail: A legendarna je i ona scena sa mock executionom Lorraine kad Joey Peeps pogleda Leotarda, ako se secate na sta mislim. :D Sjajno odglumljeni Johnny Sack da ne pricam... Sad cu stvarno odgledati opet sve. 

Link to comment
 
 
 
25 minutes ago, Plajvi said:

Toliko je slojevito i svaki put nesto novo izvalim sto nikada ranije nisam, tacno vidim kako se i sam menjam kroz vijekove. 

 

Bas sam pre neki dan gledao Sopranos klipove na YT i naisao na ovaj. Cuveni a nepriznati Italijani, mafija, ko je izmislio spagete, uloga Italijana u WW2, Francis Albert i jos mnogo toga uz tradicionalni vecernji kineski fast food i koka kolu, spakovano u 2 i po minuta. 

 

 

Link to comment

Ima i ona epizoda kad su se peglali protiv indijanaca na Columbus day. :laugh: Koliko licemerja, ironije, suptilnog humora zapravo ima u svemu, za razliku od 98% stvari koje sam ikada gledao, ovo ne da mogu, nego moram bezbroj puta. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...