Jump to content
IGNORED

The Sopranos


korindjar

  

124 members have voted

  1. 1. Najjači lik u seriji vam je:



Recommended Posts

Btw koja vam je bila "draza" Valentina ili Glorija (ili neka treca)?

Obe su bile super, mozda mi je Valentina za nijansu bila draza...mada super je bila i Tina, ali se pojavila samo u par epizoda...

 

LJ91r07.jpg

Link to comment

najbolja je Italijanka, a ni Glorija nije bila loša

 

Valentina mi je nekako previše seljačka

 

 

 

 

btw a Ruskinje, a Ruskinje?

Link to comment
  • 3 months later...

Koga je više briga? Taj megahajp kojim su nas smarali svi živi, pa i na ovom forumu, odavno je odumro. Niko normalan više ne može da misli da su Sopranosi najbolja serija svih vremena ikad. Bilo-prošlo. Sopranosi imaju svoje mesto u istoriji, ali osim sentimentalne vrednosti, slabo tu šta ima za panteon.

Link to comment

Naravno da je podložno, ne postoje parametri za ocenjivanje. Doduše, ne znam na koji hajp misliš.

 

Da ne jurim linkove, ali bila je masa ocena da su Sopranosi najbolja televizijska serija svih vremena u svakom pogledu. Prenosilo se to dobrano i na ovaj forum, ali se ne znam sada tačno ko i kako jer je bila promena nikova. Bio je korisnik Pussy Galore koja je to prenosila na sve strane, a bilo je i drugih.

 

A što se tiče parametara, ne slažemo se. Mislim da postoje vrlo jasni parametri za procenu kvaliteta bilo kog umetničkog dela.

Link to comment

Postoje osnovni parametri kojima može da se razluči da li je serija dobra ili loša, ali ne znam kako se naučno može utvrditi koja je najbolja od recimo 5 dojajnih serija. To je sve lični ukus.

 

Za hajp ne znam, ali ja generalno izbegavam praćenje zilotskih varijanti što se tiče filma, tevea i muzike, pa mi je verovatno zato i promakao. Ima Vasa ovde dobar post na tu temu o kinoteci, malopre sam ga video.

Link to comment

Ljakse je u pravu, nikakav egzaktni metod kojim bi poređao najbolje serije, filmove, ili šta već prosto ne postoji. Ljudi koji takve liste prave obično kombinuju lični utisak i generalnu popularnost (među kritikom ili među masom) da bi doneli odluku, a oba parametra su subjektivna.

Link to comment

Ljakse je u pravu, nikakav egzaktni metod kojim bi poređao najbolje serije, filmove, ili šta već prosto ne postoji. Ljudi koji takve liste prave obično kombinuju lični utisak i generalnu popularnost (među kritikom ili među masom) da bi doneli odluku, a oba parametra su subjektivna.

 

Dakle, Revolution ili Sopranos je stvar ličnog utiska?

Link to comment

ajd sad, ne terajte mak na konac. postoje neka egzaktna merila, ali i licni utisak. da njega nema, liste bi bile matematika.

 

mada ne znam zasto pisem na ovom topiku, jos nisam odgledala poslednju sezonu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...